tak juz jest - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

17.11.2008

tak juz jest

Tylu ludzi już zraniłam,
Tylu ludzi opuściłam,
Jeszcze więcej mnie też zrani,
Opuści mnie też, tak...

Jesteś gdzieś tam daleko,

Myślisz o mnie zdarza się,

Lecz wybrałam inną drogę,

Bolało nie mniej mnie...

-Boże nie wiem czego szukam, pomóż mi to znaleźć,

Włóczę się jak pies,

Niby dobrze, ale nie jest wcale tak, jak myślisz,

Boję się, że niepotrzebnie.

Wierzę w miłość, nie przestanę,

Powiedz słowo, że Ty nie,

Wsiądę w pociąg i odjadę, szukać drogi swej.

-Boże nie wiem czego szukam, pomóż mi to znaleźć,

Włóczę się jak pies,

Niby dobrze, ale nie jest wcale tak, jak myślisz,

Boję się, że niepotrzebnie.

Jeśli jednak nie zawiedziesz,

Z łez ulejesz wiarę w to,

Że oddychasz, bo i ja oddycham,

Nie ucieknę stąd.

Wtulę twarz i zamknę oczy,

Nie ucieknę stąd
Lubisz to?
konto usunięte
Wierzę w miłość, nie przestanę,
21 Noiembrie 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
18 Noiembrie 2008
konto usunięte
Wiesz to też, będzie pasować:) Pozdrawiam Cię gorąco papasie:*:*:))
18 Noiembrie 2008