taki blog - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

23.11.2008

taki blog

DZIEWCZYNY...NIE SZTUKĄ JEST
MIEĆ PRZYSTOJNEGO CHŁOPAKA.
SZTUKĄ JEST MIEĆ CHŁOPAKA,Z
KTÓRYM UMIE SIĘ ROZMAWIAĆ.
NAJCENNIEJSZE JEST TO CO W
ŚRODKU.TO PIEKNO DUSZY.
NIE WAŻNE SĄ RZECZY ULOTNE,
BO CZY ZA 30 LAT WSPÓLNEGO
ŻYCIA ONA BĘDIZE NADAL SZCZUPŁA,
ATRAKCYJNĄ DŁUGOWŁOSĄ PIĘKNOŚCIĄ?
A ON TYM SAMYM PRZYSTOJNYM MĘŻCZYZNĄ
CO KIEDYŚ? WĄTPIE! ATRAKCYJNYM JEST TEN
CO KOCHA I CZUJE.PIĘKNYM JEST TEN CO MA
CZYSTĄ DUSZĘ,A NIE TEN CO JEST PRZYSTOJNY,
BO PIĘKNY NA ZEWNĄTRZ MOŻE OKAZAĆ SIĘ
POTWOREM W SERCU
...
Lubisz to?
jak ktos ci sie nie podoba to wiadomo ze sie z nim nie umowisz, a jezeli kogos pokochasz to napewno ty bedziesz uwarzac ze on ci sie podoba
30 Noiembrie 2008
konto usunięte
mam tylko do ciebie jedno pytanie co jeśli koleś by był szpetny i śmierdziało mu z gęby ale był spoko z charakteru była byś z nim ?zmuszała byś się żeby go pocałować albo przytulić? bo trochę nie wydaje mi się ważne jest to co i na zewnątrz i w środk
25 Noiembrie 2008
konto usunięte
to co jest piękne nie widoczne jest dla oczu.. dlatego wielu nawet zajrzec w głąb nie chce...
25 Noiembrie 2008