tęsknie - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

06.06.2012

tęsknie

gdy otworze rano oczy swe chciałbym abyś stała obok mnie chciałbym abyś była w sercu mym

Lubisz to?
konto usunięte
:jezyk2:
7 Iunie 2012