to na początek.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

21.08.2012

to na początek..

"Każde serce składa się z dwóch części- jednej, która pompuje, i drugiej która kocha. Jeżeli zamierzasz poświęcić życie na składaniu złamanych serc, musisz poznać obie części. Nie możesz poprostu uleczyć jednej, nie troszcząc się o drugą."
Lubisz to?
konto usunięte
piekne słowa...
21 August 2012