12.08.2012
wakacje ;)
na wakcjach byłam u chłopaka .
poznałam tam jego kolege , Piotrka ;*
od samego początku Piotrek mi mówił że mu się podobam itd .
pewnego razu wieczorem poszłam do jego domu sie z nim spotkać ;p
mój chłopak był w pracy , bo miał nocke akurat .
powiedziałam Piotrkowi , że ma nie pisać do mnie wiecej i żeby zapomniał o mnie .
nie odzywałam sie przez kolejne 4 godz do niego ani słowa ;p
aż wkoncu Piotrek wstał z łóżka , zgasił światło , i zapalił świeczke ;p
chodził z tą świeczka po całyn swoim pokoju , patrzył do szafek itd .
wkońcu nie wytrzymałam i zapytałam czego tam szuka ;)
a on odpowiedział ` twojego głosu , malutka ` ;**
nie wiedziałam co zrobic , to był przecież kumpel mojego chłopaka .
dałam mu buziaka w policzek i wyszłam z uśmiechem na twarzy .
romantyczne , nie ? ;))
poznałam tam jego kolege , Piotrka ;*
od samego początku Piotrek mi mówił że mu się podobam itd .
pewnego razu wieczorem poszłam do jego domu sie z nim spotkać ;p
mój chłopak był w pracy , bo miał nocke akurat .
powiedziałam Piotrkowi , że ma nie pisać do mnie wiecej i żeby zapomniał o mnie .
nie odzywałam sie przez kolejne 4 godz do niego ani słowa ;p
aż wkoncu Piotrek wstał z łóżka , zgasił światło , i zapalił świeczke ;p
chodził z tą świeczka po całyn swoim pokoju , patrzył do szafek itd .
wkońcu nie wytrzymałam i zapytałam czego tam szuka ;)
a on odpowiedział ` twojego głosu , malutka ` ;**
nie wiedziałam co zrobic , to był przecież kumpel mojego chłopaka .
dałam mu buziaka w policzek i wyszłam z uśmiechem na twarzy .
romantyczne , nie ? ;))
Lubisz to?