wakacje;p - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

26.08.2012

wakacje;p

jak mijają wam wakacje?:) mi dpbrze dzisiaj byłam na spotkaniu klasowym i chodze na praktyki he po 6 godzin już mam dosyć ale co zrobić;) 
Lubisz to?
konto usunięte
nudno . ! i mega hujowa pogoda .
28 August 2012
jedynie lipiec byl ladny a tak to strasznie zimne i deszczowe te wakacje
27 August 2012
konto usunięte
u mnie też deszczowo ; d .
27 August 2012