26.07.2012
witam!
Cześć kochani co u was slychać ??
u mnie niebardzo ciekawie..
Mialam sie dzisiaj spotkać z Andrzejem , ale zaspał wczoraj na pociąg :( i znowu ze spotkania nici:( do tego pogoda bardzo brzydka :( Pada i pada :(
a Jutrooooooo PRACA:(
u mnie niebardzo ciekawie..
Mialam sie dzisiaj spotkać z Andrzejem , ale zaspał wczoraj na pociąg :( i znowu ze spotkania nici:( do tego pogoda bardzo brzydka :( Pada i pada :(
a Jutrooooooo PRACA:(
Lubisz to?
