witam! - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

26.07.2012

witam!

Cześć kochani co u was slychać ??

u mnie niebardzo ciekawie..
Mialam sie dzisiaj spotkać z Andrzejem , ale zaspał wczoraj na pociąg :( i znowu ze spotkania nici:( do tego pogoda bardzo brzydka :( Pada i pada :(


a Jutrooooooo PRACA:(

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
Heej. U mnie troszke nudno, nic sie nie dzieje ostatnio specjalnego ... U mnie pogoda ładna, słoneczko świeci, aż oddychać się nie da ;D Ogólnie to głowa do góry ! ;*
26 Iulie 2012