19.09.2012
witam !!
mam problem od dwoch lat jestem sama i nie moge nikogo odpowiedniego znalezc miałam przelotne flirty ale po krotkim czasie chcieli tylko zabawy a mnie takie rzeczy nie interesuja a najczesciej było tak ze sie bawili moimi uczuciami ;( . jaki moze byc tego powod ? moze taki ze nie podobam sie facetom?? albo jestem zbyt wymagajaca ?? juz sama nie wiem co robic wiem ze szukajac na siłe nikogo nie znajde ale... brakuje mi strasznie tej drugiej połowki do spedzenia miło czasu , prytulania wspolnych spacerow :( pozdrawiam
Lubisz to?