witam !! - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

19.09.2012

witam !!

 mam problem od dwoch lat jestem sama i nie moge nikogo odpowiedniego znalezc miałam przelotne flirty ale po krotkim czasie chcieli tylko zabawy a mnie takie rzeczy nie interesuja a najczesciej było tak ze sie bawili moimi uczuciami ;( . jaki moze byc tego powod ? moze taki ze nie podobam sie facetom?? albo jestem zbyt wymagajaca ?? juz sama nie wiem co robic wiem ze szukajac na siłe nikogo nie znajde ale... brakuje mi strasznie tej drugiej połowki do spedzenia miło czasu , prytulania wspolnych spacerow :( pozdrawiam 

Lubisz to?
Ale nie ma co sie martwic Ty przynajmniej ladna jestes :) wystarczy poczekac a odpowiednia osoba sama sie zjawi :P
25 Septembrie 2012
ja moze nie jestem sam az tyle ale po 3 latach caly zwiazek sie rozpadl bo okazalo sie ze motocykl byl lepszy, teraz juz ma koljenego z wiekszym motocyklem... a ja zostalem sam i brakuje mi dokladnie takich samych rzeczy plus uczuc , ale spoko ja juz
25 Septembrie 2012
konto usunięte
no własnie jestem soba nikogo nie udaje
22 Septembrie 2012