witam wszystkie zlamane serducha - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

czesc :) 
 


Jacek z tej strony z Krakowa :) pozdrawiam was  i  trzymajcie sie mocno :)
nic nie pozostalo jak glowa do gory... nawet mnie ciezko to napisac jako i zostalem brutalnie  zniszczony ale coz
 trzeba sobie radzic, do zobaczenia  na ulicy przypadkiem lub nie :)  i jeszcze raz glowy w gore musimy dac rade :)

 
Lubisz to?
konto usunięte
Hey :)
15 August 2012
konto usunięte
Witam ;)
15 August 2012
Witamy Cię!:)
15 August 2012