19.08.2012
wolnosc!!!
ja zawsze trafiałam na kolesi którzy obsesyjnie sie kochali we mnie i to bylo toksyczne ... dobrze ze sie od nich uwolnilam bardzo sie ciesze ze jestem sama i sie dobrze bawie ...;)
Lubisz to?