wolnosc!!! - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

19.08.2012

wolnosc!!!

ja zawsze trafiałam na kolesi którzy obsesyjnie sie kochali we mnie i to bylo toksyczne ... dobrze ze sie od nich uwolnilam bardzo sie ciesze ze jestem sama i sie dobrze bawie ...;)
Lubisz to?
konto usunięte
świetnie jest taka . ale jak spotkasz kogos kogo kochasz i jest dla ciebie wszystkim to zdajesz sb sprawde ze nie mozesz pozniej bez tej osoby żyć .
29 August 2012
konto usunięte
to dobrze :) lepiej samej niż z takimi ludźmi
20 August 2012
konto usunięte
to dobrze :)
19 August 2012