16.09.2012
wybacz
Ona ; Jestes zadowolony ?,bo ja tak spieprzyles wszystko widocznie nie byles tego wart.
Teraz możesz mi jedynie podziekowac ze nie bylam wredna i wiesz ja tego nie bd zalowac.
Twoje slowa nie znaczyly nic, teraz to wiem zapomnij bo już nigdy nie ujrzysz slowa ‘my’
Oklamywales,zdradzales w zywe oczy się smiales nie zapomne tego nigdy tych spedzonych trudnych,złych dni .Mysle o tobie caly czas odpuszcze przeciez już nie ma nas. Nie ma sensu zyc wspomnieniem .Zapomne bo to bolesne cierpienie.
On; Nie opuszczaj mnie przeciez ja kocham cie ,proszę
Nie opuszczaj mnie rysowalem plany me
W których bylas ty .Wiem ty wybralas tak twoja sprawa zabierz wszystko to co mialas .
Glupie serce co wciąż cie kocha rozum podpowiada chce zapomniec wiem zla wybralem droge ale przeciez jeszcze duzo mogę .zostan proszę.
Ona; I mam nadzieje ze niedlugo nadejdzie ten dzien kiedy powiem komus nie .
Kim dzisiaj jestem tego nie wiem ,wiem jedno czego chce
Zanim skonczy się wszystko,swiat ten czarno-bialy bez barw zniknie wtedy znikne razem z nim ja.
Może sklamac ze jest wszystko dobrze lecz nie umiem wymazac tych wspomnien .
Czy jestem winna może poplenilam kilka bledow bo przeciez nie jestem idealna ale ty popelniles ich zbyt wiele. Pomylilam się kolejny raz nie da zamknac się tych trzech lat
Już nigdy nie będziesz kims z kim chcialam być. Gdy odejdziesz to tak jak by rzucic miliony kart
Wtedy zaczyna się prawdziwa gra i wlasnie ja gralam w nia .przegralam wiesz czemu?
Bo ty rownales się = blad.
On ; wiem postepowalem zle wykreslilem nas glupi byłem w huja cie robilem.
Nie chcialem przeciez wiesz nie wybaczysz mi tego ale wiedz jedno kocham cie!
Nie zapomne cie nigdy bo przeciez takich ludzi jak ty się nie zapomina bylas moja iskierka która tylko dla mnie zyla zmarnowalem szanse a miałem ich wiele dawalem ci nadzieje a zjebalem tak wiele.
Ona mijamy się jak obcy sobie ludzie ,nie chce znow się przekonac ze nic do ciebie nie czuje
Chcialabym żeby teraz skonczyl się swiat żeby zniklo tysiace,miliony barw
Ona; Żeby to wszystko okazalo się zwyklym snem w którym glowna role grasz ty
Chlopak bez uczuc z walnietym ego myslacy tylko o sobie
Chcialabym zasnac i się nigdy nie obudzic znalesc się gdzies w gorze posrod milionow tych ludzi.
Tych zabranych tak nagle i bez przyczyny samotnych zamknietych w zyciowej sciezce drabiny.
Dla cb chcialam isc tam gdzie nie dotarl nikt.podziekuj sobie ty zmarnowales te kilka lat.
Teraz możesz mi jedynie podziekowac ze nie bylam wredna i wiesz ja tego nie bd zalowac.
Twoje slowa nie znaczyly nic, teraz to wiem zapomnij bo już nigdy nie ujrzysz slowa ‘my’
Oklamywales,zdradzales w zywe oczy się smiales nie zapomne tego nigdy tych spedzonych trudnych,złych dni .Mysle o tobie caly czas odpuszcze przeciez już nie ma nas. Nie ma sensu zyc wspomnieniem .Zapomne bo to bolesne cierpienie.
On; Nie opuszczaj mnie przeciez ja kocham cie ,proszę
Nie opuszczaj mnie rysowalem plany me
W których bylas ty .Wiem ty wybralas tak twoja sprawa zabierz wszystko to co mialas .
Glupie serce co wciąż cie kocha rozum podpowiada chce zapomniec wiem zla wybralem droge ale przeciez jeszcze duzo mogę .zostan proszę.
Ona; I mam nadzieje ze niedlugo nadejdzie ten dzien kiedy powiem komus nie .
Kim dzisiaj jestem tego nie wiem ,wiem jedno czego chce
Zanim skonczy się wszystko,swiat ten czarno-bialy bez barw zniknie wtedy znikne razem z nim ja.
Może sklamac ze jest wszystko dobrze lecz nie umiem wymazac tych wspomnien .
Czy jestem winna może poplenilam kilka bledow bo przeciez nie jestem idealna ale ty popelniles ich zbyt wiele. Pomylilam się kolejny raz nie da zamknac się tych trzech lat
Już nigdy nie będziesz kims z kim chcialam być. Gdy odejdziesz to tak jak by rzucic miliony kart
Wtedy zaczyna się prawdziwa gra i wlasnie ja gralam w nia .przegralam wiesz czemu?
Bo ty rownales się = blad.
On ; wiem postepowalem zle wykreslilem nas glupi byłem w huja cie robilem.
Nie chcialem przeciez wiesz nie wybaczysz mi tego ale wiedz jedno kocham cie!
Nie zapomne cie nigdy bo przeciez takich ludzi jak ty się nie zapomina bylas moja iskierka która tylko dla mnie zyla zmarnowalem szanse a miałem ich wiele dawalem ci nadzieje a zjebalem tak wiele.
Ona mijamy się jak obcy sobie ludzie ,nie chce znow się przekonac ze nic do ciebie nie czuje
Chcialabym żeby teraz skonczyl się swiat żeby zniklo tysiace,miliony barw
Ona; Żeby to wszystko okazalo się zwyklym snem w którym glowna role grasz ty
Chlopak bez uczuc z walnietym ego myslacy tylko o sobie
Chcialabym zasnac i się nigdy nie obudzic znalesc się gdzies w gorze posrod milionow tych ludzi.
Tych zabranych tak nagle i bez przyczyny samotnych zamknietych w zyciowej sciezce drabiny.
Dla cb chcialam isc tam gdzie nie dotarl nikt.podziekuj sobie ty zmarnowales te kilka lat.
Lubisz to?
