yhy . ; c - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

17.08.2012

yhy . ; c

 kolejny raz złamane serduszko i to w taki okropny sposób ; CC .. 
Lubisz to?
glowa do gory :) moze to nie pocieszenie ale jest nas niestety wiecej :/ alee razem razniej :) wiec na trzy czte ry usmiechamy sie :))) bedzie dobrze, musi byc :)
20 August 2012
konto usunięte
nom ;(
17 August 2012
konto usunięte
Dzięki ; ) Wzajemnie : * .
17 August 2012