10.07.2012
zzuuzzaa1
Cześć :)
Może ktoś chętny na moderatora , ponieważ
nie mam teraz dostępu do internetu i przydał by sie ktoś kto sie zaangażuje :)
Piszcie wybiore kogoś :)
Potrzebna jest osoba która ma na to czas i będzie dodawać blogi oraz rozkręci troche grupe :)
A Tak ogónie to co u Was? Jak wakacje :P?
Planujecie gdzieś wyjazdy?

Może ktoś chętny na moderatora , ponieważ
nie mam teraz dostępu do internetu i przydał by sie ktoś kto sie zaangażuje :)
Piszcie wybiore kogoś :)
Potrzebna jest osoba która ma na to czas i będzie dodawać blogi oraz rozkręci troche grupe :)
A Tak ogónie to co u Was? Jak wakacje :P?
Planujecie gdzieś wyjazdy?

Lubisz to?
