13.07.2012
Co ja mogę?
Co ja zrobiłam. ;/ zgodziłam się na te spotkanie ;//
Lubisz to?

Hej :D Jestem Natalia :d


witam. poszukuje drugiej połówki która da wytchnienie moim rozgoryczałym uczuciom i emocjom.
Gdyby jakąś dziewczyna zechciała posiadać możność bycia zainteresowaną to zapraszam na mój profil....
czekam niecierpliwie i pozdrawiam założyciela grupy:D









usmiecham sie do ekranu 



wa nie umiem.
to nie wstyd, to oznaka, ze Ci na czyms cholernie zalezy.



zajebiste określenie 