Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

10.07.2012

Heej Wszystkim ! :)

 Heej Wszyskim jestem tutaj nowa ale miło mi Was poznać :) ! Postaram się Dodawać częste wpisy :) A tak wg co tam u Was ciekawego jak mijają Wakacje ?? 

A tutaj znalazłam taki cycat mi się podba a Wam ?? 

Uczucie w przeciwieństwie do namiętności jest o wiele trwalsze, ponieważ bazuje na percepcji rzeczywistości zewnętrznej. Rodzi się w momencie, w którym jesteśmy w stanie zobaczyć drugą osobę taką, jaka jest, kiedy odkrywamy ją naprawdę. To wtedy miłość zastępuje stan zakochiwania!

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
Ten cytat tez mi sie podoba
15 Iulie 2012
konto usunięte
a db db :D a u cb? Mi się podoba :d
12 Iulie 2012
 ...dużo kolegów? To jest jak do tej pory największy demotywator, największa zmora dla mnie. Jak słyszę/czytam coś jak "muszę kończyć, bo zaraz kolega wpadnie", to mnie ja sobie myślę, że też muszę kończyć - definitywnie... naszą znajomość. W ogóle jak to pretensjonalnie brzmi "kolega" w kontekście całego zdania, co nie? Ja swoich ziomków bardzo niechętnie do siebie zapraszam, ostatni raz był chyba z rok temu mniej-więcej. A dziewczyny (nie licząc mamy i babci xD ), to w moim pokoju nie było nigdy. xD I coraz częściej nie mam ochoty, by to się zmieniło...
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
10.07.2012

Robaczki :)

Jakoś mnie tu długo nie Było ;D jak tam u was Robaczki ?? Jak wakacje Mijają >?
Zdjęcie Takie jakieś :] Pozdrawiam :*

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
10.07.2012

zzuuzzaa1

Cześć :)
Może ktoś chętny na moderatora , ponieważ
nie mam teraz dostępu do internetu i przydał by sie ktoś kto sie zaangażuje :)
Piszcie wybiore kogoś :)
Potrzebna jest osoba która ma na to czas i będzie dodawać blogi oraz rozkręci troche grupe :)
A Tak ogónie to co u Was? Jak wakacje :P?
Planujecie gdzieś wyjazdy?







Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
juz dodaje:)
10 Iulie 2012
konto usunięte
Zuzia czemu nie dodałaś mojego bloga? :(
10 Iulie 2012
10.07.2012

Opisyyy:D

Kocham cię za to kim jes­teś dla mnie, niena­widzę za to kim jes­t..

Zaufaj jeśli możesz ufać........
Po­kochaj jeśli ty­le siły masz.....uza­leżniony od Ciebie..... eś dla innych.

Nie zakładaj, że nikt nig­dy mnie nie do­ceni, jeśli ty mnie nie doceniasz.

Żyje­my w dziw­nych czasach:
na co dzień na­biera­my wo­dy w usta,
by trzeźwe myśli wy­powiadać pi­jany­mi ustami.

Skłamię jeśli po­wiem, że in­ne mi się nie po­dobają, ale zaw­sze gdy To­bie mówię "Kocham Cię" to tyl­ko szczerze. Pamiętaj!

Gdy­by cały świat za­mil­knął i zwrócił swo­je oczy na ciebie, by zo­baczyć co osiągnąłeś. Miałbyś się czym pochwalić?
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
10.07.2012

Nowa ;)

Hej ;)  Jestem tu nowa ;) Mam 17 lat i mieszkam w krk :D Szukam jakiegoś fajnego chłopaka i myślę że znajdę ;)
Pozdrawiam ;*
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
Też szukam tylko nie koniecznie chłopaka:)
15 Iulie 2012
konto usunięte
tez szukam heh
10 Iulie 2012
10.07.2012

Pogaduszki

Witam wszyststkich.
Wpadłam na świetny pomysł. Może pod tym postem urządzimy sobie pogaduszki.. Popiszemy o wszystkim i o niczym żeby bardziej się poznać.  ;) Piszcie !
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
Wtorek...tak poza tym fajna pogoda ale ni ma z kim wyjśćna spacer:( A jak u was?:)
10 Iulie 2012
konto usunięte
hej co tam?? ;p
10 Iulie 2012
 Pewne obserwacje ludzi mówia mi ze miłosci nie ma.3 lata kochałem i gdyby nie to że zaczeła stawać sie inna zapewne zawsze bym z nią był... a mogłem u innych mieć szanse ale bardziej ją kochałem i nadal mam ją w sercu:( pozdrawiam nie dajcie sie bo warto być silnym i szukać innego przeznaczenia:)
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014

 

 Hej Kochani :)
Dziekuje Wam wszystkim za pomoc z moim problemem 
Chyba Serio zaryzykuje Jak przyjade do polski powiem mu wszystko co do Niego czuje .. 
nie wiem jak zareaguje , moze odwzajemni moje uczucie a moze sie oddali .. 
Aly chyba sprobowac warto bo w koncu i tak przyjazn by sie skonczyła i bym sobie ''pluła w twarz'' 
ze nie zaryzykowałam miłosci .. :) Dziekuje jeszcze raz :***

                                           Buziakii :*

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
" Lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować czegoś , czego się nie zrobiło " ;)
17 Iulie 2012
hejka sorki że wgl nie byłam aktywna ale niestety zachorowałam ; / wiec tylko leżałam w łóżku ;) 

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
no;p chyba nikt nie lubi być chorym ; D
9 Iulie 2012
konto usunięte
Dobrze że wyzdrowiałaś ! :)
8 Iulie 2012
1 124 125 126 127 128 715