Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Mogę być pierwszą i ostatnią, ale nigdy jedną z wielu.

*
Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie.

*
Mogę Ci przyrzec, że gdybym mogła cofnąć czas, dziś nie znałbyś nawet mojego imienia.


*

Może nadszedł już czas , by pogodzić się z faktem , że nawzajem robimy sobie w głowie niepotrzebny burdel i po prostu się pożegnać ?

*



Złe rzeczy przytrafiają się dobrym ludziom !


To by było na tyle.
czesc.
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
Może nadszedł już czas , by pogodzić się z faktem , że nawzajem robimy sobie w głowie niepotrzebny burdel i po prostu się pożegnać ? -- prawdziwe i pewnie wielu z nas tak mysli gdy jest kryzys
8 Iulie 2012
konto usunięte
fajne :)
8 Iulie 2012
Ciesze sie strasznie, ze moge zostac z Wami :)
Moze nie udzielam sie jakos strasznie mocno i nie jestem jakos mega aktywana,
ale jednak sie do Was przywiazalam i lubie czytac, co Wy piszecie :)
Jest mi niezmiernie milo, ze moge z Wami zostac :)


Buziaki :*
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
Wzajemnie :)
7 Iulie 2012
konto usunięte
aww ;D Milego xxx
6 Iulie 2012
05.07.2012

Hej wszystkim:D

Witam!!!<3

Hmm...cos o mnie..:p
Wychodze własnie z gimnazjum:D Są wakacje i rózne pomysły w głowie...

Jestem nowa i postaram się być aktywna:)
 


No to miłego dnia Wam życze:)
Lubisz to?
konto usunięte
milego milego ;dd xxxx
6 Iulie 2012
konto usunięte
oo to tak jak ja.: D gdzie dalsza szkoła? :)
5 Iulie 2012
Hejka :)
5 Iulie 2012
 będzie mi brakować każdego dzień dobry i dobranoc. każdego przytulenia. każdego spojrzenia i każdego uśmiechu. każdej łzy i każdej chwili smutku. wszystkich chwil spędzonych razem. każdego kocham i każdego tęsknię. każdej kłótni i każdego wspólnie spędzonego dnia. każdej chwili szczęscia przeżytej razem. jak również każdego momentu strachu, każdej łzy na twarzy. wszystkich słów. nawet tych które czasem wywołały ból. każdej chwili Twojej obecności.Ciebie.


Wszyscy mi mówią że jestem głupia bo kocham tego idiotę. Ale oni nie wiedzą ile on mi dał szczęści, ile pięknych chwil mi ofiarował, jak wiele mnie nauczył. Jeśli się kocha trzeba wytrzymać także i te złe momenty.


Wyszła na balkon, usiadła na zimnych kafelkach pod gołym niebem, wyszukała papierosa i zaciągała się z całych sił, przed oczami było szaro od papierosowego dymu, po policzkach spływały jej łzy. W sercu czuła kłucie i niewyobrażalny ból, chęć bycia bardzo blisko niego. W głowie jej się kręciło, oczy piekły. Nie mogła zrobić nic.









Lubisz to?
konto usunięte
to smutne
6 Iulie 2012
W sercu czuła kłucie i niewyobrażalny ból, chęć bycia bardzo blisko niego. W głowie jej się kręciło, oczy piekły. Nie mogła zrobić nic.
5 Iulie 2012
Wyszła na balkon, usiadła na zimnych kafelkach pod gołym niebem, wyszukała papierosa i zaciągała się z całych sił, przed oczami było szaro od papierosowego dymu, po policzkach spływały jej łzy
5 Iulie 2012
05.07.2012

- Who Are You Now ?

     

- Zacny utwór - wart by Twoje uszy
go usłyszały...


Lubisz to?
konto usunięte
Zaje*isty ;*
9 Iulie 2012
05.07.2012

jeeesteemmm....

JeStEm - ... JaKa JeStEm ... Nie DbAm - ... O OpiNiE LuDzi, KtÓrZy Mnie NiE ZnAjĄ ... SaMa - ... DąRzĘ Do WyZnAcZoNyCh CeLóW ... PoTrAfiE - ... ByĆ SzCzErA Do BóLu ... ChCiaŁaByM - ... AbY WsZyStKo SzŁo Po MoJeJ MyŚli ... PrAgNę - ... ByĆ SzCzĘśLiWa... MiLcZe - ... GdY JeSt Mi Źle ... ZaMyKaM - ... OcZy Gdy JeSt Mi DoBrZe... ŻaŁuJę - ... BłĘdÓw KtÓrE PoPeŁniŁaM ... ŻyJę - ... Z Dnia Na DzieŃ, CieSzĄc SiĘ KaŻdĄ ChWiLą ... NiEnAwiDzE - ... CiErPieNiA ... NiE ZnOsZe - ... SmUtKu ... SzA

Lubisz to?
ŻyJę - ... Z Dnia Na DzieŃ, CieSzĄc SiĘ KaŻdĄ ChWiLą ...
5 Iulie 2012
JeStEm - ... JaKa JeStEm
5 Iulie 2012
Hej :)
Jestem prezenterem radiowym, przeważnie gram w radiach internetowych oraz prywatnych imprezach. Szukam dziewczyny z Południa Zachodniopomorskiego oraz wilekopolski.


Czekam na miłe wiadomości na Privie ;)
Lubisz to?

Nie zależnie, co by się działo, to świat może poczekać! Gdy jestem z Tobą, to mam jedną myśl, jedno pragnienie.. Żeby zostać z Tobą już na zawsze! Nawet nie wiesz, że ja gdy jestem obok Ciebie, to już tęsknie za Tobą! Niech Nasze szczęście trwa wiecznie! Niech nigdy się nie kończy! Niech zawsze będzie pięknie! Będę kochać, będę walczyć o to, co jest mi pisane.. Kocham Cię ;** ! Tylko Ty ;** ! Na wieki.. ;* Tylko My ;** ! Jesteś Najważniejszy ;** !

Lubisz to?
 Po przeżyciach zwiazanych rozpadkiem zwiazku postanwiłem spróbować troszke inaczej mianowicie w ten sposób jestem ciekaw jaki rezultat mi to przyniesie a wiec drogie panie zostawiam wam pole do popisu jestem otwartym i odważnym człowiekiem jeżeli spodobam się którejś z was chetnie nawiązę znajomość na dłuższy okres czasu a nawet na stałe przy sprzyjajacych warunkach a wiec zapraszm do poznania mojej osoby:)
Lubisz to?
Gdyby w życiu tak wszystko łatwo przychodziło to życie by szybko się znudziło. Też mi się nie może poukładać w sprawach sercowych ale wiem jedno-nie warto się poddawać na jednej porażce(lub kolejnej-różnie bywa)!.Pozdrawiam:)
4 Iulie 2012
Skoro już nie jestem sama, to chyba pora sie pozegnac? :(
Strasznie nie lubie sie zegnac :(
A musze sie zegnac?
Nie moge zostac? :(
Lubisz to?
To bardzo sie ciesze :) Bo nie lubie sie zegnac, po za tym brakowaloby mi Was :(
5 Iulie 2012
Własnie Mozesz pomagac innym w jakis problemach :)
4 Iulie 2012
ja tez nie jestem sama a korzystam z tego forum
4 Iulie 2012
1 125 126 127 128 129 715