Witam ;)
Hej 
Cześć wszystkim ; )) To mój pierwszy wpis , nowa jestem na tym serwisie .. zapowiada się ciekawie ;)
no więc . Jestem Ewa , mam nadzieje , że mnie polubicie ;)))
Dobra to tak krótko i na temat ;)
Będe aktywna na pewno
pozdrawiam ;**

Widzę że poprzednicy już zadawali takie pytania, to i ja się dołączę:
Jest ktoś z województwa łódzkiego? Wieluń? Łódź? :D
Głównie chodzi mi o dziewczyny ;)
W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta. - he he to jest dobre ; D
Mężczyźni pragną zawsze być pierwszą miłością kobiety. Kobiety zawsze pragną być ostatnim romansem mężczyzny.
Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość.
Czesc wszystkim ;)
Jest tu ktos z Anglii ?
jeśli chłopak płacze przez ciebie to oznacza, że jesteś dla niego warta więcej, niż cały świat. jeśli chłopak patrzy ci głęboko w oczy i lekko się uśmiecha to oznacza, że jest przy tobie szczęśliwy. jeśli chłopak jest w stanie odpuścić sobie kolegów, mecz i melanż tylko po to, żeby przyjść i wysłuchiwać twoich wyolbrzymionych problemów, to oznacza, że jesteś dla niego najważniejsza. jeśli chłopak potrafi przytulać cię więcej niż 3 minuty to oznacza, że przez te 2 dni ,gdy się nie widzieliście stęsknił się za tobą jakby nie widział cię rok. jeśli po mega kłótni wywołanej przez twoje humorki przychodzi do ciebie z różą to oznacza, że bardzo mu na tobie zależy. jeśli taki chłopak mówi ci, że cię kocha, to wiedz, że to jest szczera prawda i doceniaj to każdego dnia, bo odnalazłaś skarb.
I mimo, ze złamałeś mi serce jesteś jedynym mężczyzną w moim życiu dla którego zrobiłabym, wszystko, mimo że przez ciebie uroniłam już ocean łez .. nie potrafię przestać cię kochać. Mimo, ze ciągle ranisz.. jesteś jedyny.
