Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

04.07.2012

Witam ;)

Hej

Cześć wszystkim ; ))
To mój pierwszy wpis , nowa jestem na tym serwisie .. zapowiada się ciekawie ;)
no więc . Jestem Ewa  , mam nadzieje , że mnie polubicie ;)))
Dobra to tak krótko i na temat ;)
Będe aktywna na pewno
pozdrawiam ;**
Lubisz to?
Siemanko :)
5 Iulie 2012
Witamy :)
5 Iulie 2012
Hejoo Ewa :*
4 Iulie 2012
Pochodzę z Polski ale mieszkam w Niemczech .. od niedawna .
Jestem zauroczona ..a moze zakochana .. w Moim Przyjacielu .
Najlepszym Przyjacielu .
Piszemy ze soba codziennie . Daje mu rózne znaki i wgl ale on tego nie widzi . Mam problem .. Nie wiem czy powinnam Bardziej to pokazywac czy moze to przecierpiec .. nie chce zniszczyc Tej przyjazni ale chciała bym byc kimś wiecej .
Nie wiem Co mam robic .. Chyba Go naprawde kocham .. Tak mi sie wydaje .. Co chwile o nim mysle . Nawet jak ogladam ciekawy film w jakims momencie sie jakby '' budze '' kompletnie nie wiedzac o co chodzi w filmie za to mając Jego w głowie . Potraficie mi jakos pomuc ?
Wydaje mi sie ze on tez moze czuć cos wiecej ale moze sie myle moze tak sie zachowuje prawdziwy przyjaciel ..
wygłupia sie .. komplementuje mnie .. czeeesto . .
Zawsze kładę sie spać z uśmiechem na twarzy bo własnie z Nim pisałam.
A potem nie potrafie zasnac bo myśle o nim o tym jak przyjade ..
Bo jest własnie ten problem że ja mieszkam w Niemczech a on w Polsce ..
Z tego powodu też moze nie chciec ze mna być ..
Kompletnie Nie wim co mam robic .. Moze pocierpiec i zostawic tak jak jest .
Albo sprobowac zaryzykowac, postawic nasza przyjazn na włosku ..
Poradzcie Błagam .. :*
                                      Czekam Na odpowiedzi .
Lubisz to?
Tak niekiedy ma plusy .. ale wckoncu zaszkodzi .. ale przynajmniej nie będe żałowała ze nie sprobowałam :)
6 Iulie 2012
no skoro przyjezdzasz do polski to zaryzykuj. moze wam sie uda. a odleglosc ma czasem swoje plusy wiesz mi. tesknota jest bolesna ale jak sie juz spotkasz z ta ukochana osoba to nie bedziecie miec czasu na klotnie. on moze tez bedzie jezdzil do ciebi
5 Iulie 2012
Tak chyba macie racje .. Jak Pojawie sie w Polsce teraz w sierpniu to zaryzykuje .. Moze dam rade mu to powiedziec Moze sie Uda :* Dziekuje
5 Iulie 2012
 NO Więc takie tam sobie pomyślałem coś..że zamieszczam tu romantyczne ogłoszenie:
szukam cie dziewczyno! 
śnisz mi sie w nocy..
bo samotność tak działa.....
że nie widze cie a czuje twój zapach
chciałbym cie w ramiona brać,tulić i całować
dotykać i słuchać patrzeć jak nikt,kochać....
Lubisz to?
romantycznee ; )
2 Iulie 2012
01.07.2012

Pytanko

Widzę że poprzednicy już zadawali takie pytania, to i ja się dołączę:

Jest ktoś z województwa łódzkiego? Wieluń? Łódź? :D

Głównie chodzi mi o dziewczyny ;)

Lubisz to?
konto usunięte
oj niestety nie ;p
9 Iulie 2012
niestety ja nie;)
3 Iulie 2012
konto usunięte
jest. ;d
2 Iulie 2012
01.07.2012

Mindfuck! Help!

 Potrzebuję opinii osób spoglądających jak to się mówi z boku;) Więc zwracam się do Was. 

Wszystko zaczęło się od tego, ze byłem na weselu jako fotograf. No a ja jak to ja staram sie swoje zadania jak najlepiej spełniać to sie nie bawiłem na weselu. Poza parą młoda na weselu znałęm tylko 2 dziewczyny. No i jak sie okazało z jedną próbowano mnie zeswatać a wyszło tak ze spodobała mi się druga. Los chciał, że z wesela wychodziliśmy jako ostatni ja i Ona własnie. Do tego wyszło tak ze ona upojona alkoholem troche dała się ponieść. No i od tamtego dnia a raczej ranka było tak że bardzo zbliżyliśmy się do sibeie. Starałem się być jak najlepszym chłopakiem, nie będąc przy tym nie sobą. Po tygodniu się to posypalo. Mięliśmy rozmowę i mięlismy być tylko kumplami. Nie wyszło. Po paru dniach wróciło do normy- z czego ja byłem zadowolony. Niestety nie trwało to długo. Po którymś wieczorze, który sie kończył bardzo miło znowu się to posypało. No i po paru dniach jak ja sie ogarnąłem "ustaliliśmy" że zostanę tzw fucking friendem. Jak mam być szczery to nie cieszy mnie to. Fakt, że nietypowo się do siebie zblizylismy nie zmienia tego, że to nie za to że mi daje jest dla mnie ważna. Sytuacja jest o tyle zawiła, że zmusza mnie ona do tego bym spróbował jednak z tą jej kuzynką, z którą mnie próbowano zesfatać. No ale "oboje" a raczej całe nasze trio tego tak na prawdę nie chce. Ja nawet nie chce z Anią próbować, tym bardziej, ze chciałbym być z Magdą. No ale ona chce i niechce być ze mną jednocześnie. Nie wiem juz co zrobić aby wróciło wszystko do "normy" ze to tak nazwe. Na dodatek wchodzę dzisiaj na kompa. No i pełno wiadomości na moich blogach od  tajemniczej osoby, która nie chce mi niby życia komplikować, a nie przedstawiając się i pisząc o rzeczach o których tylko osoby dobrze mnie znające wiedzą, komplikuje mi życie. 
Jakoś tego nie umie ogarnąc.

Może Wy pomożecie i powiecie co mogę z tym zrobić by to ogarnąć a nie olać totalnie. 


Pozdrawiam 
Lubisz to?
Własnie się też zaczynam nad tym zastanawiać. Przynajmniej bym tak relacji między dziewczynami nie zniszczył. Tylko wkurza mnie to, że to ja zawsze muszę mieć największe straty. Choć raz mogłoby się ułożyć to tak jak ja bym chciał albo przynajmniej t
4 Iulie 2012
Ania - mimo tego ze pewnie chcialaby z Tb byc, nie bedzie zadowolona jesli ty bedziesz z nią nie będac w słuszności szczęśliwym. Na twoim miejscu zerwałabym chyba kontakt z obiema dziewczynami bądź utrzymywała go sporadycznie, po kolezensku.
4 Iulie 2012
Moim zdaniem dziewczyna z ktorą chcesz być tego nie odwzajemnia moze dlatego, ze nie lubi cie w ten sposob w jakity ją polubiłes. Ania - mimo tego ze pewnie chcialaby z Tb byc, nie bedzie zadowolona jesli ty bedziesz z nią nie będac w słuszności szcz
4 Iulie 2012
29.06.2012

podobne pytanie;p

 jest ktoś tutaj z woj. pomorskiego?
Lubisz to?
29.06.2012

Fajne piosenki








Lubisz to?
konto usunięte
no bo Jego piosenki fajne sa
3 Iulie 2012
A piosenki genialne :)
3 Iulie 2012
Moj Ukochany mi spiewal ostatnio Seweryna Krajewskiego :) A przepięknie śpiewa :)
3 Iulie 2012
28.06.2012

cytaty ;p

W życiu niewias­ty rozróżnić można siedem ok­resów: niemowlę, dziew­czyn­ka, dziew­czy­na, młoda ko­bieta, młoda ko­bieta, młoda ko­bieta i młoda kobieta. - he he to jest dobre ; D

 

 

Mężczyźni pragną zaw­sze być pier­wszą miłością ko­biety. Ko­biety zaw­sze pragną być os­tatnim ro­man­sem mężczyzny.

 


Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.

 

 

 

Lubisz to?
Fajne :)
2 Iulie 2012
Ładna ta osoba niżejd83dde18
30 Iunie 2012
konto usunięte
W życiu niewias­ty rozróżnić można siedem ok­resów: niemowlę, dziew­czyn­ka, dziew­czy­na, młoda ko­bieta, młoda ko­bieta, młoda ko­bieta i młoda kobieta.
29 Iunie 2012

Czesc wszystkim ;)


Jest tu ktos z Anglii ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jeśli chłopak płacze przez ciebie to oznacza, że jesteś dla niego warta więcej, niż cały świat. jeśli chłopak patrzy ci głęboko w oczy i lekko się uśmiecha to oznacza, że jest przy tobie szczęśliwy. jeśli chłopak jest w stanie odpuścić sobie kolegów, mecz i melanż tylko po to, żeby przyjść i wysłuchiwać twoich wyolbrzymionych problemów, to oznacza, że jesteś dla niego najważniejsza. jeśli chłopak potrafi przytulać cię więcej niż 3 minuty to oznacza, że przez te 2 dni ,gdy się nie widzieliście stęsknił się za tobą jakby nie widział cię rok. jeśli po mega kłótni wywołanej przez twoje humorki przychodzi do ciebie z różą to oznacza, że bardzo mu na tobie zależy. jeśli taki chłopak mówi ci, że cię kocha, to wiedz, że to jest szczera prawda i doceniaj to każdego dnia, bo odnalazłaś skarb.

 

 

I mimo, ze złamałeś mi serce jesteś jedynym mężczyzną w moim życiu dla którego zrobiłabym, wszystko, mimo że przez ciebie uroniłam już ocean łez .. nie potrafię przestać cię kochać. Mimo, ze ciągle ranisz.. jesteś jedyny.

Lubisz to?
konto usunięte
gratuluje wyboru ;))
3 Iulie 2012
To moj Chlopak jest idealem :) Wiedzialam to od poczatku :D
3 Iulie 2012
konto usunięte
przepraszam ;) Natalki*
2 Iulie 2012
27.06.2012

Don't give up :)

Jesteś cudem - jak pięknie lśnisz
Migocząca świeca w tak krótkim życiu
Sekretny marzyciel, który się nie uzewnętrznia
Skoro nikt nie wie, to nie widzi nikt
I wszystkie te słowa, które chciałaś powiedzieć
Zatrzymywane w ciszy, dzień po dniu
Miłe słowa, tak pożądane przez nasze biedne serca

Proszę, nie ukrywaj ich

 

Chcę uwolnić twoje serce
Chcę widzieć twoje serce
Proszę, nie ukrywaj go

Lubisz to?
konto usunięte
śliczne ; )
9 Iulie 2012
konto usunięte
Zapraszam Panie do grupy! www.fotka.pl/grupa /873197/Ty_sie_ serce_oga rnij_a_Ty_rozum_ pilnuj_serca
28 Iunie 2012
1 126 127 128 129 130 715