21.06.2012
Tallib-moja lady !
<3
Lubisz to?


To co było wczoraj , to przeszłość...
To co będzię jutro to tajemnica...
A to co dziś to dar losu...a dary są po to by się z nich cieszyć 
Pozdrawiam 
Możesz wziąć los w swoje ręce,
Nie czekaj na cuda,
Może ich nie być,
Nie lękaj się tego co będzie,
Życie masz jedno,
Nie bój się,
Lecieć w stronę słońca,
Możesz się spalić,
Ale tylko tak możesz żyć.
Ciągle odkładasz wszystko na jutro,
To jutro odwleka się nieskończenie,
Zacznij działać, bo życie masz jedno.
Nie jesteś sam,
Takich jak Ty jest wielu,
Strach odbiera Ci motywację,
Nie myśl o jutrze,
Dzisiaj jest ten dzień,
Dzień, w którym możesz zmienić swoje życie.
