14.06.2012
:))))
Jestem tu dosłownie od paru minut ale zdążyłam już przeczytac wiele z waszych postów. Moje zdanie jest takie że prawdziwe uczucie spotka każdego z nas w odpowiednim czasie. Cieszmy się życiem takim jakie jest bo mogłoby byc o wiele gorsze i nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy..
Napewno każdy z nas doznał już wielu przeżyc związanych z partnerstwem i to nie było TO ! Nie dołujmy się tym i nie szukajmy na siłe, bo ONI nie byli nas warci. Przeżyjemy reszte życia z naprawde kimś wyjątkowym.
Pozdrawiam wszystkim smutasów i niesmutasów:P
:)))
Napewno każdy z nas doznał już wielu przeżyc związanych z partnerstwem i to nie było TO ! Nie dołujmy się tym i nie szukajmy na siłe, bo ONI nie byli nas warci. Przeżyjemy reszte życia z naprawde kimś wyjątkowym.
Pozdrawiam wszystkim smutasów i niesmutasów:P
:)))
Lubisz to?