Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

13.08.2012

Milosc ^^

Milosc....?....co to za uczucie...?...mnie to omija szerokim lukiem....moze znajdzie sie  kto mnie naprawde pokocha....naprawde bym tego chciala....
Lubisz to?
konto usunięte
tez poszukuje zwiazku ale realnego szkoda ze daleko mieszkasz:)
12 Martie 2013
12.08.2012

wakacje ;)

na wakcjach byłam u chłopaka .
poznałam tam jego kolege , Piotrka ;*
od samego początku Piotrek mi mówił że mu się podobam itd .
pewnego razu wieczorem poszłam do jego domu sie z nim spotkać ;p
mój chłopak był w pracy , bo miał nocke akurat .
powiedziałam Piotrkowi , że ma nie pisać do mnie wiecej i żeby zapomniał o mnie .
nie odzywałam sie przez kolejne 4 godz do niego ani słowa ;p
aż wkoncu Piotrek wstał z łóżka , zgasił światło , i zapalił świeczke ;p
chodził z tą świeczka po całyn swoim pokoju , patrzył do szafek itd . 
wkońcu nie wytrzymałam i zapytałam czego tam szuka ;)
a on odpowiedział ` twojego głosu , malutka ` ;**
nie wiedziałam co zrobic , to był przecież kumpel mojego chłopaka .
dałam mu buziaka w policzek i wyszłam z uśmiechem na twarzy .
romantyczne , nie ? ;))
Lubisz to?
konto usunięte
jak słodko ::D hehhe
13 August 2012
konto usunięte
zgadzam się z przedmówcami... Tym bardziej, że to jego kumpel. Jak kochasz swojego chłopaka to nie odwalaj takich scen. Bo naprawdę możesz stracić kogoś kto cię kocha. nie rozumiem taki osób mają kogoś a robią takie szopki:/
13 August 2012
konto usunięte
zastanów się troszkę nad tym co robisz bo możesz stracić kogoś kogo kochasz i zostać sama...
13 August 2012
11.08.2012

hmmm *.*

Nie lubie kropek, bo one oznaczaja koniec a ja mam jeszcze duzo do powiedzenia >-<

*    *   *    *   *   *   *   *   *    *   *   *   *   *   *   *   *   *    *   *   *   *   *  

nie buduj swojego swiata na facecie, to sie niegdy nie uda...

*   *   *    *    *    *    *  *   *    *    *    *    *     *     *      *     *      *    *      *    *    *

- w co wierzysz.?
- w siebie skarbie mam nadzieje ze  mi szczescia nie zabraknie x3

*   *    *    *    *    *    *    *   *    *    *     *     *    *     *     *     *     *     *    *     *    *

a gdybys wiedzial ze za kazdym razem tak kurewsko ranisz slowem zamilkłbys.?;(

*   *   *   *   *    *    *    *   *    *    *     *    *    *    *    *   *    *    *    *    *    *    *    *

wez wyciagnij wnioski zycie to nie konkurs pieknosci ; P

   *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *     *    *    *     *    *     *     *     *    *    *   *

udajesz ze ci nie zalezy czy na serio jestes takim skurwysynem.?^.^

   *    *    *    *    *     *    *     *    *    *    *     *     *     *     *     *    *   *     *     *     *

mozesz mnie zniszczyc ale nie pokonac..!!

  *   *  *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *   *     *     *     *     *     *     *     *    *

dorosnij wreszcie uczucia to nie zabawka...

   *   *   *    *   *   *   *   *   *  *   *   *    *     *     *     *     *     *     *     *     *     *    *




Lubisz to?
konto usunięte
a gdybys wiedzial ze za kazdym razem tak kurewsko ranisz slowem zamilkłbys.?;(
13 August 2012
11.08.2012

Witam

Siemano, jestem Natalia, ale znajomi mówią na mnie Nataszka, jestem z okolic Łodzi, tak możn by powiedzieć, cieszę się, że mogę być z wami w tej grupie, jak chcecie napisać to moje gg 10117943 a tel mam w plusie jak coś 782203748, pozdro dla wszystkich :) 

Lubisz to?
konto usunięte
Hey ;) Ilona jestem ;p
12 August 2012
11.08.2012

Wakacjeee ;)

 


Jak mijają wam wakacje ? ;D




 
Lubisz to?
konto usunięte
a Tobie? ;p
12 August 2012
konto usunięte
Wakacje ? Dobrze :D
12 August 2012
konto usunięte
ujdzieee
11 August 2012
10.08.2012

"carpe diem"

- "carpe diem" to nie dla mnie, bo ja nie mam życia

- I co z tego, że jutro będzie lepiej? I tak zawsze jest "dzisiaj"

- Nawet kapsle z Tymbarka są bardziej romantyczne od Ciebie...

- Boże! Zamień chociaż na godzinę te dwa światy- marzenia i rzeczywistość. Było by tak wspaniale....


- Mam doła, a wy mi go wykopaliście ;(

- Dlaczego choc bardzo kogos kochamy to ten ktos tak bardzo nas rani?

- Każą mi iść dalej, ale mnie już nogi bolą.

- Spoglądam w lustro .. i widzę smutne, zapłakane oczy .! ;C

- Trafiłam poza ściany życia gdzie nawet czasem bolą sny.

- Uśmiech na ustach, a w sercu ból, to najtrudniejsza ze wszystkich ról.

- Boże dlaczego mnie nienawidzisz ...? ;(

- Ja Cię kochałam...Ty się mną bawiłeś...Podobało Ci się chociaż?:(


- I wszystko się rozpadło niczym domek z kart :(

- Życie Biegnie Według Ustalonego Toru, trzeba Przyjąć Konsekwencje Podjętego Wyboru...

- Ból, cierpienie i żal, to wszystko, co teraz mam... :(

- Krwawa róża zakwitła pośród splecionych łąk mego życia...

- żyletką wypisuje wszystkie moje smutki....

- Coraz bardziej ją odczuwam.. Stwierdzić mogę - nawet mi doskwiera...

- ' tak bardzo chce być przy tobie, dotknąć, przytulić pocałować' ;(

- Są takie chwile kiedy czujesz, że nie wiesz gdzie pasujesz.

- Zegar przy bombie wybił godzinę,nastąpił wybuch i...po rodzinie!!

- STOP!!!! nie mów nic więcej, to tak bardzo boli.....

- Wczoraj dostałam kredki, a dziś ktoś je połamał... ;(

- Czy to miłość ,Jeśli on istnieje tylko w snach ?

- A miało być tak pięknie ... ;<

- serce:kawał mięsa bez kości tylko dla miłości..

- Moje oczy, kiedyś roześmiane, dzisiaj łzami zalane.... :(

- mój dół jest wyjątkowo złośliwy , nawet czekolada nie pomaga . .

- Weź nóż do ręki i zabij mnie z zimną krwia patrząc w moje oczy :(

- Wiesz Czasem Bywa Tak Że Sam Naprawde Nie Wiesz Dokąd Zmierza Twoj Swiat

- Czekam..... ale niewiem na kogo, tęsknie......ale za kim?

- Dziś rano widziałam diabła... Siedział na dachu i rzucał w serca ludzi kryształami lodu...

- Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.

- I nagle świat zaczął wymagać ode mnie bycia kimś innym niż dotychczas .

- "Żyję bo jestem kochany" - powiedział Prosiaczek i umarł.

- Dlaczego gdy inni się cieszą, ja muszę cierpieć :(

- Zawsze mówią, że dziewczyny szukają księcia na koniu... a ja szukam chłopaka z liną, żeby mnie z tego "doła" wyciągnął...

- "Rozczarowanie"... to cena jaką często płacimy za poznanie prawdy... !

- Tak trudno jest zacząć nowy dzień...

- ...lecz w twoje ramiona wtuliła się ONA... :(

- Jest mi smutno, jest mi źle gdy cię nie ma na gg

- Wtedy rozumiałeś, a teraz nie rozumiesz...;(

- Wszystko, co się teraz wali kiedyś było najważniejsze :(

- Dlaczego inni cierpią przez miłość..A ja z jej braku ?!

- anioł zagłady kołysze mnie do snu...

- Każdy dzień powoduje, że płaczę. Chcę poprostu zasnąć na wieki...

- Usiadła w kącie...Skuliła nogi...Zaczęła płakać...i nie wiem, co dalej..

- Odwracam wzrok, bo to spojrzenie mnie razi...

- Wszystko ma początek i koniec. Tym razem koniec przyszedł za szybko...

Lubisz to?
konto usunięte
Wszystko, co się teraz wali kiedyś było najważniejsze :(
11 August 2012
10.08.2012

siema. ;d

Hej, co słychać mam dla was fajne zdjęcie znalazłam dzisiaj na fb . 
Co o nim myślicie.? :D 
Jak dla mnie to święta prawda. :x



 
Lubisz to?
konto usunięte
True story :]
12 August 2012
konto usunięte
Święte słowa, święta racja, nie zakochujcie się lepiej skoczyć z mostu podobno mniej boli :)
11 August 2012
ODDAM SERCE W DOBRE RĘCE<3
Lubisz to?
konto usunięte
Nie oddawaj. bez serca nie ma życia. ;p
10 August 2012
09.08.2012

Hejka:)

 Hejka chce ktos popisac i sie poznac to zapraszam na gg 2928522:)
 Renia z okolic Torunia jestem tel mam w heyah jak ktos woli na tel popisac:)

Lubisz to?
09.08.2012

;)...

 Siemka ;d 

Mam na imię Dominika.
Mam 16 lat i jestem z województwa łódzkiego :)
Lubisz to?
konto usunięte
powitać:)d83dde0a
10 August 2012
Siemanko ; )
9 August 2012
konto usunięte
Hej ;)
9 August 2012
1 113 114 115 116 117 715