Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

17.08.2012

polecam

 hej ,
znacię te stronę ;

http://shinybox.pl/?ref=a7bf487 ?

macie tam kotna? zdobyłyście już jakieś kosmetyki ?
Ja właśnie dostałam już 3 pudeło;)
powiem Wam ,że jesem bardzo zadowolona;)
Polecam sie rejestrować i zdobywac punkty i wymieniać na kosmetyki;)
a to kosmetyki z sierpniowego pudełka;)
Lubisz to?
17.08.2012

yhy . ; c

 kolejny raz złamane serduszko i to w taki okropny sposób ; CC .. 
Lubisz to?
glowa do gory :) moze to nie pocieszenie ale jest nas niestety wiecej :/ alee razem razniej :) wiec na trzy czte ry usmiechamy sie :))) bedzie dobrze, musi byc :)
20 August 2012
konto usunięte
nom ;(
17 August 2012
konto usunięte
Dzięki ; ) Wzajemnie : * .
17 August 2012
16.08.2012

Poczekajmy

Ale poczekajmy ładna dziewczyna nie znaczy głupia czy pusta tak samo facet... nie powiem że nie jest tak jak ładna to pusta tak jak z facetem ale nie można oceniać kogoś po wyglądzie to jest dopiero żałosne tak jak bycie z pustą dziewczyną czy z facetem tylko dlatego że jest ładna... bo może być facet przystojny dziewczyna ładna i na prawdę fajna
Lubisz to?
konto usunięte
no pewnie to nie ma nic związanego z wyglądem tak naprawde to jak słyszałam od innych że moj chlopak jest brzydki itp. to mialam to w dupie bo dlamnie sie liczy wnętrze. ale są też ludzie paskudni z wygladu i charakteru o czym nie wspomniałaś.
19 August 2012
konto usunięte
d83ddc4d
16 August 2012
konto usunięte
dokładnie masz rację :) połowa facetów i dziewczyn patrzy na wygląd bo co powiedzą o nich znajomi :)
16 August 2012
16.08.2012

ideał

 Piękny?

Nie wiem.
Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i zielone oczy: po prostu cudowne.
Ale... nie.
Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa.
Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...




a Wasz ideał kobiety / mężczyzny ?

Lubisz to?
konto usunięte
dla mnie nie ma czegoś takiego jak ideał bo nie ma osoby idealnej
19 August 2012
konto usunięte
moim ideałem był mój były przez rok i 2 mies ..
17 August 2012
ideałem jest mój kolega z piaskownicy.. chociaż ma mnóstwo wad, to dla mnie jest idealny pod każdym względem.
16 August 2012
16.08.2012

zycie

<3333333333333 :*:*:*:*:*:*:*:*: P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
Lubisz to?
tandeta
17 Decembrie 2012
konto usunięte
mega fajne włosy :)
19 August 2012
konto usunięte
warkocz! ;o ale fajny :P
17 August 2012
16.08.2012

CO SIE LICZY?

Powiedzcie czy wy zwracacie uwage na wyglad ? Hmm.. chcieli byście zeby  na tym świecie istnieli tylko fajni , ładni/przystojni Chłopacy . em ?  A ten co ma trochę słabszy wyglad. ale ma za to zajebisty charakter , osobowosć , szanuje kobiety , i ma rozum  On zostanie skreślony tylko dlatego ze nie ma ZAJEBISTEGO  wygladu .. Moim zdaniem to jest wrecz żałosne ...

Lubisz to?
konto usunięte
masz racje to jest żałosne w 100% bo charakter jest najważnejszy
19 August 2012
konto usunięte
Dla mnie obie te kwestie są ważne :) Ale to nie znaczy że chciałabym byc z jakimś przystojaniakiem który miałby mnie gdzieś. Przynajmniej trochę wyglądem musi przyciągnąc a charakterem usidlic :):)
17 August 2012
a ja uwazam tak. kazdy ma inny gust i inne upodobania. dla jednej dziewczyny chlopak jest brzydki i nic nie znaczacy a druga swiata poza nim nie widzi. chlopak nie musi podobac sie calemu swiatu ale musi sie podobac mi i z charakteru i z wygladu.
16 August 2012
16.08.2012

xXKamikazeXx



Kocham[y]
 :)




_________________

Lubisz to?
konto usunięte
no taka prawda..porzadni faceci nie kreca tak dziewczyn jak ci "niegrzeczni"
20 August 2012
konto usunięte
mhm kobiety lubią nie dostępnych troche chamskich i niegrzecznych facetów ;p a potem oni je ranią i idą podrywać następne, albo juz to zrobili. taki typ
19 August 2012
konto usunięte
Kobiety zawsze zakochuja sie w takich skur.wielach ktorzy najbardziej rania ...
19 August 2012
16.08.2012

kwiatuszek28613

Siemka wszystkim
Co tam powiecie ciekawego?
bo u mnie jest wszystko w porządku :D
macie jakiesz plany na dzisiaj?
Lubisz to?
konto usunięte
siemka ;d u mnie zamuł przed kompem ;dd
19 August 2012
konto usunięte
siemka :D ja tam byłam się kąpać nad stawem :d cały dzień zleciał :P
16 August 2012
siemka...ja z pracy wróciłem i ... muszę sie sobą zajać
16 August 2012
15.08.2012

MIłość

Miłość jest wtedy kiedy kłócisz się z chłopakiem on się nie odzywa
a Ty czekasz z łzami w oczach kiedy napisze..
durnego nawet esa..
mówisz sobie w myślach..
jak bardzo go kochasz..
 jak bardzo za nim tęsknisz..
 łzy płyną Ci po policzku.....
A kiedy dzwoni...
  mówi nigdy więcej się nie kłóćmy..
 jak bardzo Cię kocha...
że nie mógł się skupić na niczym
bo jak Ci łzy mu leciały z miłości do Ciebie
Lubisz to?
konto usunięte
świtnie,też tak chced83dde1e
5 Iunie 2013
konto usunięte
i to jest miłość :)
19 August 2012
konto usunięte
:** :D super
16 August 2012
15.08.2012

:|:|:|:|

kiedy tracisz to co było całym Twoim światem
Twoim marzeniem które myślałeś że się spełniło
To co wierzyłeś nagle straciło sens Starasz się to zrozumieć nie dajesz rady...
chcesz się z tym pogodzić ale to też nie jest takie proste
Starasz się z tym żyć że to już nie wróci a tamte słowa Kocham Cię uznajesz że były bez znaczenia...
Lubisz to?
konto usunięte
ZGADZAM SIE Z TOBA;(
17 August 2012
konto usunięte
prawda :((( . d83dde25
16 August 2012
1 111 112 113 114 115 715