
Siemka doradzi ktos?
Moge prosic o wasze zdanie ?
Siemaneczkoooo

Mam na imię Marta , ale większośc osób mówi mi Tuśka albo Maleńka.<3
witam wszystkie zlamane serducha



Jacek z tej strony z Krakowa :) pozdrawiam was i trzymajcie sie mocno :)
nic nie pozostalo jak glowa do gory... nawet mnie ciezko to napisac jako i zostalem brutalnie zniszczony ale coz
trzeba sobie radzic, do zobaczenia na ulicy przypadkiem lub nie :) i jeszcze raz glowy w gore musimy dac rade :)



nowa:)
Interesuję się muzyką...
i jak wszyscy tutaj jestem samotnym serduszkiem :)
Mam nadzieję że się polubimy postaram się być aktywna :*****
Witam niewiasty
Witam z tej strony Piotr.
Jestem jaki jestem ... nie idealny-ale dobrze mi z tym bo wiem ze idealni ludzie nie istnieja.
Przezylem cos bardzo nie milego ale na zadjeciach tego nie widac ...
Ale to nic zlego ze to mnie spotkalo poniewaz to mnie duzo nauczylo(zycie uczy bardziej niz nauczyciel w szkole-i tego sie nie zapomina tak jak typowej nauki w szkole).
Wiem ze odpowiedzalnych dziewczyn/kobiet jest nieduzo wiecej niz hydraulikow na pustyni
.
Nie przecze ze chcialbym poznac ... ale nie na sile ... nie bede sie prosil ... bo lepiej jest mi byc samemu niz byc z nia po to aby byc.
Pozdrawiam wszystkich i zycze duzo ale to duzo zdrowia bo gdy ono bedzie to bedzie rowniez szczescie.





amikaze 