20.08.2012
kwiatuszek28613
siemka
Co tam porabiacie?
Lubisz to?

Człowiek może wytrzymać tydzień bez picia,
dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową,
ale nie może znieść samotności. To najgorsza udręka, najcięższa tortura.

