Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

20.08.2012

kwiatuszek28613

siemka 
Co tam porabiacie?
Lubisz to?
konto usunięte
czesc ;p
29 August 2012
konto usunięte
u mnie burza już była tylko jedno drzewo na drodze :|
20 August 2012
konto usunięte
no to wyłącz kompa, bo Ci go spali. ^^
20 August 2012
tak wlasnie jest, ale nie wolno sie poddawac
Tak bylo. 3 lata w plecy, ale nie poddam sie

Nauczylem sie troche nieufnosci, ale najwazniejsze co zrozumialem to nawet taka wielka rana nie zabije uczuc, dalej chce kochac i byc kochanym :) ,  lekki strach napewno jest przed kolejnym takim ciosem, ale za to jaka bedzie satysfakcja jak  sie trafi :) , bo po takim czyms czlowiek jeszcze bardziej docenia deficytowy towar jakim jest prawdziwa milosc.

Pozdrowienia dla wszystkich samotnych serc z Krakowa :)  i reszty swiata :)
 Nie traćmy nadziei i glowy w góre :) razem damy rade :)
Lubisz to?
konto usunięte
niestety .
29 August 2012
konto usunięte
mam wrażenie , że ludzie otaczający mnie w internecie są tylko i wyłącznie z Krakowa. ewentualnie z innego miasta na śląsku. ;) :D:D
20 August 2012
 apps.facebook.com/miss-club/SKR-Obsza/36
Lubisz to?
19.08.2012

wolnosc!!!

ja zawsze trafiałam na kolesi którzy obsesyjnie sie kochali we mnie i to bylo toksyczne ... dobrze ze sie od nich uwolnilam bardzo sie ciesze ze jestem sama i sie dobrze bawie ...;)
Lubisz to?
konto usunięte
świetnie jest taka . ale jak spotkasz kogos kogo kochasz i jest dla ciebie wszystkim to zdajesz sb sprawde ze nie mozesz pozniej bez tej osoby żyć .
29 August 2012
konto usunięte
to dobrze :) lepiej samej niż z takimi ludźmi
20 August 2012
konto usunięte
to dobrze :)
19 August 2012
 Zapraszam !!
Gram do 22.ooh. Moze pozniej okaze sie ile ludzi bedzie:D Bo jak narazie cienko:(

http://bialywgw.bnx.pl/news.php
Lubisz to?
19.08.2012

...Samotność...

                                               Człowiek może wytrzymać tydzień bez picia,  


                                   dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, 

                    ale nie może znieść samotności. To najgorsza udręka, najcięższa tortura. 





Lubisz to?
konto usunięte
nie zgadzam sie .
29 August 2012
konto usunięte
samotność a bycie samemu podobnie brzmi a co innego oznacza
20 August 2012
konto usunięte
ktoś mądrzejszy powiedział "Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa"
20 August 2012
19.08.2012

Coś ode mnie...

Na wstepie mam na imie Iryk.... Czytajac te wasze blogi smieje sie a dlaczego bo bycie samotnym to cos wyjatkowego.... same zalety...  Jestem samotnikiem i dobrze mi z tym a jak wam z tym źle to polecam wizyte u psychologa :)
Na koniec mych wypocin cytat i obrazek! 


"Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa"
 
Lubisz to?
konto usunięte
No i giciorek :>.!^^
21 August 2012
konto usunięte
no i ładnie podsumował ;D
20 August 2012
konto usunięte
fajny cytat ;p
19 August 2012
19.08.2012

kto przytuli?

jak nie przytulisz to się rozpadnę ;(
;P
Lubisz to?
konto usunięte
hahah ; p .
29 August 2012
konto usunięte
wirtualnie przytule :D
23 August 2012
konto usunięte
troszkę daleko ;/
22 August 2012
18.08.2012

Coś o miłości

 Miłość to jest takie coś,czego nie ma... To takie coś,co sprawia,że nie ma litości. To tak jakby budować dom i palić wszystko wokół. Miłość to jest słuchanie pod drzwiami czy to jej buty tak skrzypią na schodach. Miłość jest wtedy gdy do czterdziestoletniej kobiety,wciąż mówisz Moja maleńka.,i kiedy patrzysz jak ona je ,a sam nie możesz nic przełknąć . I wtedy,kiedy nie zaśniesz,zanim nie dotkniesz jej brzucha. Miłość jest wtedy,kiedy stoicie pod drzewem i marzysz żeby się przewróciło,bo będziesz mógł ją osłonić.
-Najgorzej być nikim dla kogoś kto dla Ciebie jest całym światem. ♥ -♥ -♥ "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

Lubisz to?
konto usunięte
Mega : D
29 August 2012
 Czując samotność, czując niechęć do siebie, czując, że nikogo już nie obchodzisz. Chcesz coś w sobie zmienić, aby było inaczej, żebyś w końcu zaczęła ufać i kochać naprawdę, lecz nikt nie wie jakie to jest trudne, nikt nie rozumie, że cierpisz przez to bardzo, że nocami nie umiesz powstrzymać płaczu myśląc o tym, zamykasz się w sobie, bo nie chcesz by ktoś Cię zranił.



Lubisz to?
konto usunięte
Fajne .
29 August 2012
1 110 111 112 113 114 715