Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

21.08.2012

:):):) uśmiech

 Kiedy się uśmiechasz...
i serce się śmieje
uśmiechem zarażasz cały świat...
i choćby trwało to tylko chwilkę
jaśnieje dookoła
i roztacza w koło
piękny blask...

Uśmiech
wszędzie radość niesie...
wyleczy od smutku
i wysuszy łzy
podniesie na duchu
zmęczonych
łatwiej będzie wtedy żyć...

Gdy kogoś spotkasz
o twarzy ponurej
podaruj mu uśmiech...
i pomyśl czasem
że tego uśmiechu
ktoś potrzebuje
że sam nie potrafi
z uśmiechem żyć.....







Lubisz to?
21.08.2012

część I :

"Życie jest w drodze do śmierci przechodnim półcieniem, nędznym aktorem, który swoją rolę, przez parę godzin wygrawszy na scenie, w nicość przepada-powieścią idioty, głośną, wrzaskliwą, a nic nieznaczącą."
Lubisz to?
konto usunięte
fajne*
23 August 2012
konto usunięte
faje;p
23 August 2012
Porcja humoru ;)



1.- Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że spałaś z moim mężem?
- Nie
- Nie spałaś?
- Nie chcę powiedzieć...

2.Nowożeńcy w Paryżu
- Kochanie, idziemy najpierw do łóżka czy na wieżę Eiffla?
- Do łóżka skarbie. Wieża postoi zdecydowanie dłużej.

3.Parka leży w pościeli, leżą tak dość już długo. W końcu kobitka mówi
- Najwyższa pora, żeby któryś z was wstał!

4.Parka w łóżku zajmuje się seksem.
On: - Co tak leżysz, jak drewno?!
Ona: - Spadaj... dzięciole.



Lubisz to?
krotkie lecz jakie tresciwe :D
22 August 2012
konto usunięte
hahaha dobre :D
21 August 2012
21.08.2012

to na początek..

"Każde serce składa się z dwóch części- jednej, która pompuje, i drugiej która kocha. Jeżeli zamierzasz poświęcić życie na składaniu złamanych serc, musisz poznać obie części. Nie możesz poprostu uleczyć jednej, nie troszcząc się o drugą."
Lubisz to?
konto usunięte
piekne słowa...
21 August 2012
21.08.2012

Rozmyślenie. :)

Ja myślę, że chyba jednak lepiej jest nie kochać nikogo.. Bo brak tych rozczarować i tego wszystkiego. Single mają łatwiej w życiu, ale wiadomo, że czasem brakuje kogoś kto przytuli. :(

Lubisz to?
konto usunięte
niby łatwiej, ale z czasem brak jest drugiej osoby, bliskości, czułości...
21 August 2012
    "Samotność jest fanaberią młodości oraz tragedią starości."

"Kochać i nie móc być razem to jak jechać w różnych autach na sąsiednich pasach ruchu - jedziemy obok siebie, patrzymy w szyby swoich aut, uśmiechamy się do siebie, ale przesiąść się nie możemy...


   "Samotne kobiety nie szukają na siłę mężów, lecz szczęścia."

"Idziemy przez ten świat samotnie, ale jeśli mamy szczęście, to przez jedną chwilę należymy do kogoś i ta jedna chwila pozwala nam przetrwać całe wypełnione samotnością życie."





Lubisz to?
konto usunięte
samotny mezczyzna nie szuka na sile kobiety tylko miłości aż po grób
21 August 2012
21.08.2012

:(:(:(..

Co mam zrobić żeby chłopak z którym już nie chce być dał mi św spokój.... Przyczepił sie do mnie na maxa.. Mówi, że kocha, że beze mnie nie ma po o żyć.. Ale takie tekściory nie raz słyszałam od moich byłych i jakoś żyją i mają się bardzo dobrze.. Pomijając to wszystko... Co zrobić żeby się odczepił, ktoś ma jakiś dobry sposób..?? Proszę się wypowiedzieć... Może to szczeniakie wprowadzać kogoś w swoje sfery życiowe i prosić o konsultację w tej kwestii.. Ale opadają mi ręce i braknie mi pomysłów które mogłabym wprowadzić w codzienne życie.. Help me ... :( ...
Lubisz to?
moja kolezanka miala podobną sytuację. i zrobila tak jak teraz doradzacie kolezance. a skoonczylo się to skokiem tego chlopaka z balkonu z 2 piętra i złamaną nogą. więc moze nie warto ryzykowac takim olaniem go. poprostu spotkaj sie z nim i szczerze
21 August 2012
konto usunięte
też przerabiałam takie teksty, a oni nadal żyją.. Jak go już nie kochasz i uważasz to za rozdział zamknięty olej to. Nie reaguj na niego:)
21 August 2012
konto usunięte
zabić się nie zabije,też to przerabiałam,ZIGNORUJ go po prostu
21 August 2012
20.08.2012

c.d..

Przestańcie tak smutać w Blogach bo :haft: sie chce...
Gorzej w tej grupie niz na pogrzebie... Każdy przygnebiony -.-
To tyle odemnie...
Cytat i obrazek na zakończenie 

"- [...] uśmiech [...] jest dla ludzi szczęśliwych.
- I tu się mylisz. Bo właśnie uśmiech daje szczęście. [...] Spróbuj się uśmiechnąć, to zobaczysz.."
E-E.S.
Lubisz to?
konto usunięte
d83dde03
21 August 2012
konto usunięte
tak?.,
21 August 2012
konto usunięte
:) Z uśmiechem każdemu do twarzy:)
21 August 2012
20.08.2012

...Miłość...

Paulo Coelho — Brida


....Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?

Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.

Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.

Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...



Lubisz to?
konto usunięte
Taka prawda
20 August 2012
20.08.2012

DamCiRoozkosz

W Twoje oczy zamglone dyskretnie spoglądam
Chciałbym Ci powiedzieć jak wiele dla mnie znaczysz, lecz to tylko w wyobraźni zachody słońca z Tobą oglądam .

Jestem zrozpaczony ,bo wiem ze nigdy się nie zobaczymy
bardzo chciałbym Cie pocałować
a dlaczego do spotkania nie dojdzie tak naprawdę nie znam przyczyny.

Dla mnie jesteś piękna , nawet na odległość
Twoje usta jak malina
lecz ja nie mogę zmienić zdarzeń ,bo niezmienna ich biegłość..

i choć Cie nie widzę z bliskiej odległości
zawsze muzą mi będziesz
to ze nie mogę Cie dotknąć to bardzo mnie złości .

Lecz taki mój los już nieszczęśliwy i głuchy
wiec będę samotny już zawsze
i tylko z Twoim zdjęciem przytulę się do poduchy .

Poszlocham cicho ,chociaż facetem jestem na tej ziemi i niebie
lecz twardy już nigdy nie będę
wiesz czemu? bo poznałem Ciebie!


Nigdy razem nie będziemy
to co czuje,to miłość platoniczna
ale ja cierpię teraz godziwie, i mówię to bez ściemy .

Lecz jedno Ci obiecuje ma gwiazdo
jak kiedyś Cie zobaczę uśmiechnę się ciepło
chociaż wiem ze to nie z Tobą zbuduje rodzinne gniazdo...

Czasem widzę zdjęcia, Ty u jego boku,
Żałuje ze to nie ja zamiast niego
Lecz mowie : operacja zapominania o Tobie wciąż jest w toku.

Już nie wiem nic, pogubiłem się prawie
Jak to z nami było
Czy spotkaliśmy się we śnie czy może na jawie?

Lecz jedno jest pewne , czy mi się to śniło czy tez tak się stało ,
ze jak Cie zobaczyłem
Az tchu mi zabrakło
I dziwnie zaniemówiłem.

Lecz teraz to wszystko nie ma znaczenia,
Wspomnienia wezmę ze sobą i będę wiecznie pamiętał
Chociaż Ciebie przy mnie może wcale nie było bo myślami byłaś przy innym i teraz już tez nie ma ?


Może chodzi tu o brak romantyzmu,ale przecież miałem go aż zbyt
Nie wiem wiec czemu Ty wolisz jego?
Może chodzi o mój mały spryt

Wiesz chyba mam dość tych podchodów, gierek i głupich ściem
Ludzie doradzają
Ale to ja najlepiej w tej sprawie wiem

Chce w końcu miłości ,by wspomnienia o Tobie zabiła
Bym mógł być z kimś szczęśliwy

Chce Ci tylko powiedzieć,
Chociaż wiem ze nie słyszysz
Myślę o Tobie zawsze
I w hałasie i w ciszy .
...ale Cierpieć już dłużej
nie mogę,nie umiem,nie chcę
bez spotkań nawet miłość życia
jest cierpieniem - Wybacz kochana
ale dłużej tak być już nie może...



Lubisz to?
1 109 110 111 112 113 715