Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

26.08.2012

wakacje;p

jak mijają wam wakacje?:) mi dpbrze dzisiaj byłam na spotkaniu klasowym i chodze na praktyki he po 6 godzin już mam dosyć ale co zrobić;) 
Lubisz to?
konto usunięte
nudno . ! i mega hujowa pogoda .
28 August 2012
jedynie lipiec byl ladny a tak to strasznie zimne i deszczowe te wakacje
27 August 2012
konto usunięte
u mnie też deszczowo ; d .
27 August 2012
26.08.2012

Noo Hej ;*

Hej jestem tu nowa już dawno zostałam przyjęta ale nie było czasu zaglądać ;P

Nazywam się Karolina pochodze z małopolski koło krk ;DD

Jestem osobą przyjazną miłą i łatwo nawiązuje nowe znajomości ;D ;3

Moje Hobby to w szczególności muzyka bez której nie moge żyć ;*

A po za tym sporty różne : Siatkówka koszykówka Taniec pływanie rowe3r rolki ;P

To tle jak narazie ;)

Dousłyszenia ;*
Lubisz to?
oo to moze by tak jakies mile spotkanie na Tymbarku ? :)
30 August 2012
konto usunięte
Siemka. miło mi . Doris jestem
27 August 2012
konto usunięte
Hej:) Miło Poznać :)
26 August 2012
26.08.2012

hmm...

  czasem nawet twój uśmiech jest wstanie poprawić mój humor !

nie wiem dlaczego, ale nie potrafię się do cb nie uśmiechać .

może się różńimy, ale mi to nie przeszkadza ;)

chciałabym cię czasem przytulić, może kiedyś ... ;]

gdy chcę ci coś powiedzieć, zawsze stajesz koło kumpli ;(

moje myśli krąża wokół mojej głowy non stop .
Lubisz to?
czasem kazdy chcial by sie przytulic nawet do jeża :) a czasem nawet jeża niema w okolicy
30 August 2012
konto usunięte
dzięki ;D
28 August 2012
konto usunięte
Fajne .
28 August 2012
26.08.2012

Przywitanko ;3

Heej, właśnie dołączyłam do grupy, mam na imię Kamila, lat 16 ^__^

Pozdrawiam wszystkich samotnych! ;3
Lubisz to?
pozdrawiam :P hehe 16 to jeszcze mnostwo czasu i szans :) pozazdroscic
30 August 2012
konto usunięte
spoko . ; d
28 August 2012
konto usunięte
Pozdro .
27 August 2012
26.08.2012

Czesc :>

Łapcie mój nowy kawałek :



komentujcie lajkujcie oceniajcie :)
Pozdr Fluent :*
Lubisz to?
konto usunięte
No Trololo ; D
28 August 2012
konto usunięte
bez ciebie nie liczy sie nic ?
26 August 2012
konto usunięte
zajebista ?
26 August 2012
24.08.2012

xXKamikazeXx

____________________________________ 




_____________________________________

Smile : )

Lubisz to?
podchwytliwe :P bo jesli "ona" to myszata a "on" to pieszczoch... to to nie jest pozytywne :/
30 August 2012
konto usunięte
słodziak . ; d
28 August 2012
konto usunięte
ślicznyyyy ; d .
27 August 2012
23.08.2012

blog moj nr 4....

W sumie dzień jak codzień nie ma co pisać.... Grand Derbi dziś! Mykam do Kuzyna... Oby Barcelona nie wygrała....
Obrazek i cytat ode mnie....



"Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego jest mężczyzna." T. z A.
Lubisz to?
konto usunięte
a jednak.
28 August 2012
konto usunięte
No a jednak Barca wygrała ;))
24 August 2012
23.08.2012

Eloska

 Witajcie jestem z Wami tu już trochę ale dopiero teraz postanowiłem  napisać coś tu.

Jestem Radek mam 21 lat mieszkam w miejsowości Działdowo ( woj. warmińsko-mazurskie) . Interesuje się sportem , muzyką , poezją , grafiką . Lubię  spacery , czytać książki( fantastykę) słuchać muzyki ( reggae, rock , blues) a także  być chwilami romantykiem :)
Lubisz to?
konto usunięte
siemka .
28 August 2012
konto usunięte
siemka
27 August 2012
witamy
24 August 2012
23.08.2012

!!!Witam!!!

 Witam wszystkich;) jestem Michał i mam 19 lat. Jestem z okolic Zamościa w woj.lubelskim. Moim hobby jest gotowanie i jazda na rowerze. Lubię każdą muzykę. Obecnie jestem singlem ;PMoże i nie jestem najprzystojniejszy ale za to mam dobre serce i głowe na karku:)
Lubisz to?
konto usunięte
czesc .; D
28 August 2012
konto usunięte
d83dde1c
23 August 2012
konto usunięte
ja klaudia :)
23 August 2012
23.08.2012

Część III :

" Wielkość pięśćci, znajduje się w środku nas, nigdy się nie zatrzymuje, aby zrobić sobie przerwę, nawet na moment. Taka prosta, jednak tak złożona i tak zupełnie nie znana."

Lubisz to?
konto usunięte
czesc :D
28 August 2012
konto usunięte
Siemka ; )
28 August 2012
1 107 108 109 110 111 715