Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 ponad 49 tysięcy userów w tej grupie :) No, i niech tylko ktoś spróbuje powiedzieć że nie może drugiej połówki znaleźć :p

Lubisz to?
konto usunięte
Ciekawe dlaczego...?
31 August 2012
31.08.2012

Tęsknota..!

 

Tęsknota wyzwala w nas wszystkie dobre uczucia i pozwala wierzyć,
że nadejdzie kiedyś lepszy czas. 
Może? można będzie odnaleźć miłość, było by pięknie.
Świetnie zrobiony film, można oglądać i słuchać bez końca.

Mam nadzieje, że i mnie spotka jeszcze w życiu coś dobrego, może odnajdę miłość...
Lubisz to?
dziubek do gory :) bedzie dobrze, bo musi, wszystko zawsze dazy do rownowagi :) jesli teraz bylo zle to w koncu musi przyjscc dobrze :)
4 Septembrie 2012
konto usunięte
odnajdziesz
2 Septembrie 2012
konto usunięte
Na pewno spotkasz tego jedynego :)
31 August 2012
30.08.2012

doris .

Siemka ;) 
U mnie pierwsze powody do uśmiechu więc jest dobrze ;] . 
Ale na razie nic nie mówię żeby - znów - nie zapeszyć bo łooo .. 
Więc
miłego dnia wam życzę . ;)) 
Lubisz to?
gratulejszon :) pozdrawiam i zycze powodzenia ale tak cichutko zeby nie zapeszyc :)
4 Septembrie 2012
konto usunięte
dzięki ... Nawzajem :*
2 Septembrie 2012
30.08.2012

..........

CZeść, chcę Cię .

Lubisz to?
ale ze mnie?? eee... wkrecasz mnie :) pozdrawiam :)
4 Septembrie 2012
konto usunięte
dobry kwejk nie jest zły
31 August 2012
konto usunięte
Mnie? xD Na pewno nie... ;c
30 August 2012

Życie to jedno wielkie ja pierdole, a potem się umiera.


To, że pokochałam Cię nagle i wcześniej nie zwracałam na Ciebie uwagi i czasem udaję, że mam Cię w dupie: pamiętaj. Jestem kobietą i jestem zmienna. Jestem deszczem i słońcem i boję się ran.





To , że nie piszę imion wielką literą nie znaczy, że nie mam szacunku, to że się uśmiecham nie znaczy że mam dobry humor, to że jestem dostępna na gadu nie znaczy, że chcę z tobą pisać, to że tęsknię nie znaczy że kocham . '



Nie lubię. Nie lubię jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. nie lubię jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to ,by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo . ;x




zazdrość ? nie , co ty ! ja zawsze czymś rzucam w laskę, która przystawia się do mojego chłopaka. Taka gra . . wiesz , orient . ♥




- cześć kochanie . co robisz ? - Nic specjalnego , jestem starsznie zmęczony i idę zaraz spać . a Ty skarbie ? - stoję za tobą , w tym klubie . -,-


Rozumiem, że to "Kocham Cię",to był taki spam i wysyłałeś to do każdej.




-masz jakiś problem?

-tak.ty jestes moim problemem...

-podobno z problemami najlepiej sie przespac ;p





Pytał o moje marzenia, a ja nieśmiało podnosząc wzrok zagryzałam wargi z uśmiechem nie wiedząc, jak ująć w słowach wyznanie, zę spełnił je wszystkie samym sobą . ♥



- ej , weź o nim zapomnij . ! - a ty pamiętasz ile to jest 2+2 ? - pamiętam . - to weź kurwa zapomnij . !



Miłość w naszych czasach nie istnieje, trzeba robić melanż i się nie przyzwyczajać! ;)



Nigdy nie wiedziałam czego chcę. W jednym momencie potrzebowałam miłości, a następnie ją odrzucałam tłumacząc,że wolę cieszyć się wolnością i niezależnością.



..

Lubisz to?
sporo ciekawych wpiswo ale sporo tez moim zdaniem błędnych. "...nic naprawde nic nie pomoze jesli Ty nie pomozesz dziś miłosci..." jeśli nie ktoś sie pzyzwyczaja ze niema miłosci, to niech sprobuje sie przyzwyczaic ze w godzine smierci bedzie sam z c
4 Septembrie 2012
konto usunięte
Nigdy nie wiedziałam czego chcę. W jednym momencie potrzebowałam miłości, a następnie ją odrzucałam tłumacząc,że wolę cieszyć się wolnością i niezależnością.
31 August 2012
Jestem tu nowa ale mam nadzieje,że się wkomponuje ;3
Właśnie rzucił mnie chłopak...Dlatego jestem samotnym serduszkiem hihi Trochę popłakałam ale nie ma co się załamywać prawda :>
W ogóle trafiłam na świetnego chłopaka i on śpiewa jest piosenkarzem :D  Fluent się nazywa heh:***
Piszę z nim teraz^^ Nowy jego kawałek jest boski :*******


Także mnie się poszczęściło nie wiem czy będzie z tego coś więcej ale boski jest nie ?:D

Ide sobie jakieś ciacho zjeść mmm:**** Do usłyszenia kochani i kochane :****

Lubisz to?
konto usunięte
Doris jestem
31 August 2012
konto usunięte
siemka
31 August 2012
Kraków i okolice

nudno??

chodzmy na...

TYMBARK


Lubisz to?
konto usunięte
Tymbark ^^ .
31 August 2012
29.08.2012

-.- !

Hej miśki. :) :*


Jak tam u Was? :p 
Bo u mnie tak jakoś ponuuuuro. 
:c
Lubisz to?
jak to sie mowi po japonsku jakotako :P raz dobrze raz zle, :) w dzien cos sie organizuje zeby nie pamietac a w nocy jednak ciezko sie czyms zajac :P ale jest dobrze bo musi :P
30 August 2012
konto usunięte
tutaj jest link w ktory mozecie klikac;) http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=234803929976402%26id=184878251564104%26comment_id=845573%26notif_t=like
30 August 2012
konto usunięte
Cześć kochani ;) chcę zrobić chłopakowi prezen na 18 urodziny i wygrać dla niego 300 zł w barze w naszym pobliskim klubie;) jeżeli macie facebooka pomożecie mi dając LUBIE TO pod komentarzem NIKOLA JAKUCKA ? bardzo bym wam była wdzieczna;) . Poniżej
30 August 2012
29.08.2012

Zraniona Miłość

 Dziewczyny w naszym wieku powinny mieć masę butów, ciuchów i zwiedzać świat, a nie przepłakiwać noce przez chłopaków, którzy mają nas w dupie.


Lubisz to?
konto usunięte
aa noo fakt .
31 August 2012
konto usunięte
dOkładniee .!!
30 August 2012
konto usunięte
Właśnie...
30 August 2012
Przyjmę bądź kupie stary komputer lub płytę główną i procesor który będzie się nadawał do internetu.

jeśli masz coś takiego i zawadza Ci , to napisz na pw.

Lubisz to?
konto usunięte
ja tez mam pare gratow proca i plyte i ramy
29 August 2012
konto usunięte
jakiś tam celeron mi się wala po piwnicy...
29 August 2012
1 105 106 107 108 109 715