Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 Chcesz mnie poznać ? Śmiało . Stawiaj flachę i siadaj . Nie pijesz ? To rozkminisz mnie po wersach .


Jestem kobietą , słucham co do mnie mówisz , ale słyszę tylko to co chcę


Gdyby on wiedział jak się stoczyłam . Wróciłby . Może z litości , z żalu . Ale wróciłby . na pewno …



Chroń moje serce , aby czuło się bezpieczne <3 .


Mężczyzna powinien wiedzieć , kiedy zamknąć kobiecie usta pocałunkiem


teoretycznie – chuj mnie to obchodzi .
praktycznie – cały czas o tym myślę .



Nic tak nie zabija człowieka jak tęsknota .


A jak Ci powiem spierdalaj, bo się zdenerwuje, to nie spierdolisz ?



Nigdy nie daj sobie wmówić , że nie warto .


W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nielogiczne działanie .

Prędzej , czy później to wszystko wróci . To , co tak nagle wypadło nam z rąk .



- Kocham Cię .
- Nie , proszę . Nie rzucaj na mnie takiej klątwy .



Związki na odległość , mogą dać sercu to , czego nie da codzienna bliskość




Nie potrzebuję w moim życiu kogoś , kto nie chce w nim być

Fajnie jest mieć ludzi , którym można powiedzieć wszystko , z którymi można robić rzeczy niemożliwe <3

Przedstawiasz się po imieniu , a zwykła z Ciebie suka


a teraz cierpię i płacę za swoją miłość .


uwielbiam spontany . Spontany są najlepsze <3

Zawsze plątałeś się w słowach , gdy nawijałeś się temat odnośnie wierności .

- Twoje oczy zgasły .
- Za to Twoje nabrały blasku .



Kocham widywać Twoje zazdrosne spojrzenie , gdy przytulam swojego przyjaciele na Twoich oczach .

- co pozostaje kłopotom ?
- środkowy palec .

Chłopak który nie szanuje kobiet nie wyszedł jeszcze z piaskownicy !


<<<Pozdrawiam cieplutko i uciekam spać (rano szkoła) ojj masakraaa :( >>>
            ...' Kolorowych;*;))!...'

Lubisz to?
konto usunięte
Z tobą mogę bez ciebie nie chcę ! ; *
15 Septembrie 2012
konto usunięte
Chłopak który nie szanuje kobiet nie wyszedł jeszcze z piaskownicy !
12 Septembrie 2012
" a teraz cierpie i płacę za swoją miłość" "nie potrzebuje w moim życiu ludzi którezy nie chcą w nim byc" i tez sie troszke stoczylem :P
12 Septembrie 2012
12.09.2012

MIŁOSC

 Od 6lat sam wych.syna i nie potrafie juz zaufac kobiecie na tyle aby ja pokochac jest w as tyle fałszu zakłamania o wszystko winicie tylko mezczyzn a same nie widzicie ze tez jestescie winne ze wasz zwiazek sie rozpasł J sie rozwiodłem dla dobra mego syna i dobrze zrobiłem gdyz ile mozna zyc w kłamstwie obłudzie i fałszu obecnie szukam kobiety do luznego stałego układu moze tu znajde chetna 
Lubisz to?
konto usunięte
Nie dziwie się jak tyle na świecie jest głupich i fałszywych dziewczyn :P
15 Septembrie 2012
ogolnie to nie powinno sie, ale tez z drugiej strony, skad tak wiele przykladow o tym ze kobiety winia ze my sie nie staramy ze nie robimy nic, a potem okazuje sie ze one robia az za duzo... bo staraja sie o kilku... miejsca w sercu maja na wiecej ni
14 Septembrie 2012
konto usunięte
A kto jest fałszywy i zakłamany ten jest... Najwidoczniej trafiłeś na nieodpowiednią kobietę
12 Septembrie 2012
09.09.2012

Siema wszystkim;DD

 Hejcia wróciłam juz do was:D

Zuza jestem;))
Nadal jestem sama, 


Ostanio jak byłam  we Wrocławiu
napisał do mnie mój były, zdziwiło mnie to trochę...
Napisła mi że chce mieć nadal ze mna kontakt a ja juz samam nie wiem czy warto ehe...

Hmm co o tym sądzicie nie wime co zrobić, nie wiem czy warto mu zaufać jeszcze raz
fakt ze to tylko pisanie ale ja nadal cos do niego czuję


ok 
postaram sie wi miare możliwości być aktywna



DOBRANOC;****
Lubisz to?
konto usunięte
Z tobą mogę bez ciebie nie chcę ! ; *
15 Septembrie 2012
konto usunięte
Nie warto utrzymywac konkatkow jesli nadal cos czujesz
13 Septembrie 2012
jesli zdradził to zawsze bedzie zdradzac nie warto łudzic sie ze tym razem bedzie ok pozdrawia sam rodzic
11 Septembrie 2012
 http://www.youtube.com/watch?v=PJYbEh_pawk
Lubisz to?
konto usunięte
Z tobą mogę bez ciebie nie chcę ! ; *
15 Septembrie 2012

http://www.youtube.com/watch?v=qt_lT2Axakk
 
Lubisz to?
konto usunięte
:swir:
9 Septembrie 2012
konto usunięte
dobree. ?
8 Septembrie 2012
Witam, ostatnio miałem okazję się wykazać po roku przerwy w sesji ślubnej mojej kuzynki Ani
która wyszła za mąż 31.08.2012, specjalnie na tą sesje pożyczyłem aparat żeby jakoś pomóc
upamiętnić te wspaniałe wydarzenie, sesja odbyła się w Cichowie gdzie nagrano fragment "Pana Tadeusza"
Chciałbym poznać waszą opinie na ten temat, oraz zaprosić was do obejrzenia mojej strony oraz polubienia mojego funpage na facebooku.


www.dolnyfoto.pl

www.facebook.com/Mateusz.Gorny.Photography


(coś hiperłącza nie działają poprawnie, wiec skopiujcie link i wklejcie do przeglądarki.)



/>








































Pozdrawiam.
Lubisz to?
konto usunięte
Może kiedyś do Ciebie napisze w sprawie takiej sesji hehe:) Kto wie:]
9 Septembrie 2012
konto usunięte
Zdjęcia są świetne :)
9 Septembrie 2012
konto usunięte
Ładniutko ;)
9 Septembrie 2012
06.09.2012

czekolina19

 w życiu nic nie jest proste . musisz walczyć o to co kochasz . jedno przemija , drugie przychodzi . ale my jesteśmy tylko ludźmi . ludźmi , którzy pragną odrobiny szaleństwa , odrobiny przygody . pragną , aby to życie przeżyć jak najlepiej . człowiek powinien tęsknić , kochać , pragnąć , ale nigdy nie powinien z tych powodów cierpieć .


Ból sprawia, że stajemy się silniejsi. Łzy sprawiają, że jesteśmy dzielniejsi. Złamane serce sprawia, że stajemy się rozsądniejsi. Więc dziękuję przeszłości za lepszą przyszłość .






mówią że szczęście dostaje ten kto go nie szuka. Ale ile można czekać w niepewności. W końcu trzeba podnieść dupe, ogarnąć się i poszukać tego chodzącego szczęścia z cudownymi oczami i słodkim zapachem perfum.




Polecam nutke: Kasia Gomoła- Czekam :) 

Lubisz to?
konto usunięte
:swir:
9 Septembrie 2012
konto usunięte
w życiu nic nie jest proste . musisz walczyć o to co kochasz . jedno przemija , drugie przychodzi . ale my jesteśmy tylko ludźmi . ludźmi , którzy pragną odrobiny szaleństwa , odrobiny przygody . pragną , aby to życie przeżyć jak najlepiej . człowiek
8 Septembrie 2012
konto usunięte
TO PRAWDA CO PISZESZ )
6 Septembrie 2012
 `Podaj mi rękę, bo upadam, `wesprzyj mnie duchem, bo jestem słaba, `przytul mnie mocno jak będę płakać, `bądź zawsze przy mnie, choć jestem taka.

 czasem bywa tak ,
że jedni ludzie odchodzą,
by ustąpić miejsca tym ,
którzy mają wejść do naszego życia.


 Kiedyś Ci opowiem jak puste są wieczory bez Ciebie.. Gdy za towarzystwo robi mi herbata,muzyka, koc i Twoje zdjęcie.. Tobie pierwszemu udało się przebić przez mur, za którym chroniłam się przed ludźmi


 Chciałabym jednak coś dla Ciebie znaczyć.
Jakieś takie małe uczucie, które gdzieś tam się w Tobie zachowało.


 Twoje serce, twoje oczy, twoje ramiona. takie moje osobiste trójmiasto < 3

 wiesz, dziękuję Ci za to, że jesteś gdy inni już dawno się poddali. dziękuję Ci za to, że dajesz gdy inni by tylko brali.

 rzucam ci się na szyję i oddycham coraz mocniej, doskonale wiem, że jestem tu bezpieczna. twoje obojczyki są tak twarde, a zarazem czuję ich kruchość w swoich dłoniach. bicie mojego serca odbija się o twoją przeponę i tak w kółko wymieniamy się rytmem, czyż to nie wspaniałe ? oddzielne ciała, tworzące jedność.

 źle się z tym czuję, nie już nie mogę się uśmiechać, cierpi świat, chmury płaczą z oczu płyną łzy do ust alkohol rzucę to i nałogi, ale teraz idę zapalić. do widzenia.

 jesteś najlepszym kardiochirurgiem w moim życiu .

 Czasem trzeba usiąść i pogadać z sercem.
chociaż to tak jak staremu kumplowi wytłumaczyć,
że nie masz ochoty na piwo czy miłość.


 Zatrzymać najlepsze chwile zycia, zaciągnąć się nimi
do nieprzytomności i puścić film od nowa .


 a gdy pyta mnie, dlaczego tak w ogóle wybrałam Jego,
odpowiadam ‘ lubię to, co niedostępne ‘ .


Jego oczy – najsilniejszy magnez na świecie . <3

 

 

 

 

Lubisz to?
konto usunięte
:swir:
9 Septembrie 2012
konto usunięte
czasem bywa tak , że jedni ludzie odchodzą, by ustąpić miejsca tym , którzy mają wejść do naszego życia.
8 Septembrie 2012
06.09.2012

Piosenki.

 Heej wszystkim! Jakie znacie fajne piosenki miłosne? Piszcie w komentarzach. Pozdrawiam ;*
Lubisz to?
konto usunięte
Nie słucham ;)
9 Septembrie 2012
konto usunięte
Verba - zostan blisko:)
7 Septembrie 2012
konto usunięte
Kasia Gomoła- czekam ;)
6 Septembrie 2012
06.09.2012

chwila refleksji :)

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
 a okazuje się, że czekali na siebie całe życie




Ci, którzy są wierni, znają rozkosze miłości; niewierni znają tragedie miłości. 



Miłość jest kombinacją podziwu,
szacunku i namiętności.
Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć,
to nie ma co robić szumu.
Jeśli dwa, to może nie jest to mistrzostwo świata,
ale blisko .
A jeśli wszystkie trzy,
to śmierć jest już niepotrzebna:
trafiłaś do nieba za życia.
[ Wiliam Wharton ]



Pierwsze weschnienie miłości
to ostatnie westchnienie rozumu.
[ Kornel Makuszyński ]



Jeśli kochasz zrob wszystko zeby tego nie stracić i módl się że ktoś czuje podobnie.
(JA)  xD

glowa do gory  poszukiwacze miłości :) 
nasze serduszka nie są gorsze przez to że są samotne :)
Lubisz to?
konto usunięte
:swir:
9 Septembrie 2012
ale jest nas naprawde sporo... ja wierze ze beda i sa tacy ludzie dla ktorych milosc jest najwazniejsza... ze trzeba jej szukac i nie pozwolic odejsc ze bez niej zycie jest puste jak wydmuszka... i ze dla milosci zyje z nadzieja ze trafie na kogos kt
6 Septembrie 2012
konto usunięte
ale miłości opisywanej w książkach powieściach romansach już chyba nie... może kiedyś ludzie mieli inne pojęcie miłości
6 Septembrie 2012
1 103 104 105 106 107 715