Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 15 lat dziewczyna miała od podstawówki ją znałam. Razem w klasie ten sam rocznik razem poznawałyśmy świat. Poznała chłopaka jak z bajki jej zdaniem idealny z nim poznawała to co robią dorośli . Była zwyczajną panną chociaż wtedy była już tak ponętną zwłaszcza gdy zwilżyła usta.
Inteligentna nauka to nie był problem. Jej konik to sztuka. Egzaminy poszły dobrze licealna oścież, wiele mogła wybierać życie stoi otworem przyszłość, kariera. siedziała w domu tata za granicą hajs zarabiał od zawsze tak miała, ale ojca nie zastąpi matka, więc miłości szukała u chłopców: przyjaciół, znajomych i spotkanych przypadkiem. Z matką stosunki nie najlepsze. Jedna z imprez na których Ona często chętnie bywała inteligentna, piękna i powszechnie lubiana. w końcu została sama z gościem o rok starszym od siebie tak modnie byli ze sobą już dwa tygodnie. Za miesiąc, wymioty, zawroty głowy w łazience z testem, wyszedł różowy. Co robić?Myśl która dotarła do niej tak strasznie się boję, to juz koniec 16 lat a ja mam własne, mam swoje
dziecko ma dziecko, przecież to chore. Olał to koleś, słyszałam że ze strachu uciekał a ona opuściła szkołę i wciąż rósł jej brzuszek czuła się jak rupieć a kiedy powiedziała matce ze wstydu nie mogła się jej w oczy patrzeć. To straszne w domu czuć się jak zbrodniarz, ale coraz spokojniejsza budziła się co dnia. Z ojcem kontakt urwał się czas temu, przysyłał na konto hajs w rozliczeniu. Pewnego wieczoru miała dość samotności, tych spojrzeń, dwuznaczności, ile można?? Zostawiła wszystko w domu najpotrzebniejsze rzeczy wzięła do domu samotniej matki i tam wszystko się zmieniło. Zaczęło się życie a skończyła zabawa. Kiedy na siebie i juniora trzeba było zarabiać w różnych siebie rolach widziała dawniej ale, nigdy się nie spodziewała że zarabiać będzie ciałem. Dojrzała każdym calem, kobieta marzeń swych snów kradzież chowała za makijażem, że tak się wyrażę dobrze jej to szło, nie musiała stać na ulicy by wyjść na prostą. Obrazów poszło nawet parę
Do tych dwóch rzeczy miała talent więc zajęła się malowaniem może nie za dużo z tego szmalu miała ale przynajmniej starczało na jedzenie i mieszkanie. Wtedy go poznała, uzdolniony poeta
Tomik bliski wydania, pisał jeszcze w gazetach. Polubił go dzieciak, byli dla siebie muzami poczuli jakby znaleźli coś czego tyle szukali. Przeszłość dla nich znaczenie straciła całkiem zapatrzeni w siebie jak w dzieła sztuki warte MILIONY na przyszłość mieli wspólny pomysł Ona w niego i On na nią zapatrzony. Wracali starą astrą, pełni szczęścia prawie w czwartą rocznicę tamtego sylwestra
Nagle fiesta, poślizg, drzewo i śnieg spadł O JA..!!! Tydzień po tym ocknął się w jakimś szpitalu

jego oczy zalane łzami po pierwszym pytaniu 21 lat kończyłaby teraz w maju. JEJ JUŻ NIE MA ;(

 



Piosenkę naprawdę polecam;) Pozdrawiam i zmykam spać dobranoc i 

kolorowych snów ;);**;**;**

Lubisz to?
25.09.2012

:*****

Witam wszystkich :) :** Nazywam sie Kasia mam 21 lat.Jestem tu nowa ale bardzo sie ciesze że mogę należeć do Waszej grupy.Mam nadzieję,że poznam tu wiele ciekawych osób.Na razie to tyle..Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę :***
Lubisz to?
Witam.Kaś dużo znam i znałem.Kasie są fajned83dde09
29 Septembrie 2012
Witamy Cię! :)
28 Septembrie 2012
grupa jest Gites majonez :) nowa czy stara xD mozna o wszystkim pogadac :D
27 Septembrie 2012
24.09.2012

siemkaaa

Siemanko :D

Jestem Łukasz moze ktoss mnie pamieta badz nie kiedys w latach 2010-2011 grupy zyły teraz widze wegetuja :D dobra kto mnie nie zna to mówie cos o sb pochodze z małej wsi zwanej kisielnica nieopodal Łomzy tu sie urodziłem i tu sprowadze zone :D jak jakas wariatka sie znajdzie ale dobraa :D interesuje sie motocyklami bardziej jak dziewczynami :d kreci mnie drift i tuning :D mam niecałe 18 lat i duzoo mam kompleksów :D no tak lubie pisac eski :d mam nielmitowane wiec moje pierwsze galaxy nie wytrzymało 3 miechów xdd :d
no tak :D teraz zajezdzam juz druge i cos ono slabuje juz ;p no wiec tak jak jakies pytania to smiało prosze zadawac :D
Lubisz to?
Mój telefon też musi być często zmieniany :D jakos wole pisaś sms-y niz gadać :D
9 Octombrie 2012
ciekawe info o sobie :P ale tymi esami to zaplusowales u wielu napewno :D
25 Septembrie 2012
Cześć :)
25 Septembrie 2012
23.09.2012

no hejj...

 depresyjna pogoda czy na was tez tak działa?? wsam raz do spedzenia we dwoje ;( 

Lubisz to?
konto usunięte
nie można się poddawać... trzeba wyjść poznawać ludzi i na pewno pojawi się ta odpowiednia osoba, siedząc w domu i się dołując nic nie zyskamy miłość sama nie zapuka do naszych drzwi trzeba odrobinę pomóc szczęściu
30 Septembrie 2012
Depresja mnie ciągle prześladuje,zwłaszcza o tej porze
29 Septembrie 2012
konto usunięte
zebym tylko mial z kim spedzic,te chwile,we dwoje,pomalu trace nadzieje!
29 Septembrie 2012
21.09.2012

tooo odpowiadamy



 

Lubimy takiego słodziaka ?? 

 

2 blondyn czy brunet ? :D 

podobają wam się chłopcy w długich włosach czy raczej w krótkich ? ♥

 

 

Lubisz to?
konto usunięte
Podobny do mojego kumpla;p
3 Octombrie 2012
konto usunięte
1.tak,2.obojętne,3.krótkie
26 Septembrie 2012
konto usunięte
Bez znaczenia czy blondyn czy brunet. Ale włosy krótkie ;p
25 Septembrie 2012
19.09.2012

Fucccck ; ((

Pieprzeni alkoholicy ! ; (((

Dla nich to jest najważniejsze nie my </3 !  

Lubisz to?
konto usunięte
jak ja sie ciesze ze moj mezczyzna nie pije:D
27 Septembrie 2012
czesto tak jest... 3 lata zwiazku w ktorym czlowiek staral sie robic wszystko a nie uslyszal nawet dziekuje czy kochanie czy jakis takich rzeczy, uslyszalem tylko do brze sie bzyka... od innego chlopa... no nic tak to bywa
25 Septembrie 2012
konto usunięte
Często stają sie nimi przez drugą połowe...
25 Septembrie 2012
19.09.2012

witam !!

 mam problem od dwoch lat jestem sama i nie moge nikogo odpowiedniego znalezc miałam przelotne flirty ale po krotkim czasie chcieli tylko zabawy a mnie takie rzeczy nie interesuja a najczesciej było tak ze sie bawili moimi uczuciami ;( . jaki moze byc tego powod ? moze taki ze nie podobam sie facetom?? albo jestem zbyt wymagajaca ?? juz sama nie wiem co robic wiem ze szukajac na siłe nikogo nie znajde ale... brakuje mi strasznie tej drugiej połowki do spedzenia miło czasu , prytulania wspolnych spacerow :( pozdrawiam 

Lubisz to?
Ale nie ma co sie martwic Ty przynajmniej ladna jestes :) wystarczy poczekac a odpowiednia osoba sama sie zjawi :P
25 Septembrie 2012
ja moze nie jestem sam az tyle ale po 3 latach caly zwiazek sie rozpadl bo okazalo sie ze motocykl byl lepszy, teraz juz ma koljenego z wiekszym motocyklem... a ja zostalem sam i brakuje mi dokladnie takich samych rzeczy plus uczuc , ale spoko ja juz
25 Septembrie 2012
konto usunięte
no własnie jestem soba nikogo nie udaje
22 Septembrie 2012
19.09.2012

helloł ; )

jesienna aura za oknem, to na serduchu się robi ciężko..


piosenka do której mam sentyment <3




Lubisz to?
Mój były mi ja zadedykował:( i mam zle wspomnienia ale tak po za tym dobra nutka:)
8 Octombrie 2012
konto usunięte
kocham tą piosenkę
26 Septembrie 2012
;) nie ważne w jakim humorze jestes ;)
19 Septembrie 2012


Lubisz to?
16.09.2012

smutek

Kto sie z tym zgodzi ?? 

 

 

 

 


 

 

 

Lubisz to?
konto usunięte
Niby ciężko , ale jest to wykonalne .
25 Septembrie 2012
konto usunięte
różnie w życiu bywa (niejedno przeszłam) lecz trzeba walczyć o swoje, wiadomo nic na siłę ale nie można siedzieć z założonymi rękami i się dołować, trzeba wyjść na przeciw
25 Septembrie 2012
czasami to jest jak proba zapomniec ile to jest 2%2b2 :/
25 Septembrie 2012
1 101 102 103 104 105 715