Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

16.09.2012

siemkaaa:*

http://www.damulki.pl/3136/bycie.html                                                                              polecam:)

Lubisz to?
16.09.2012

Witam

Witam wszystkich,
właśnie zapisałam się do grupy, jestem nowa więc na początek przedstawie się.
A wiec mam na imię Angelika, mam 20 lat, pochodze z Kozienic.
Uwielbiam czytać książki głownie romanse,
interesuje się modą, dodatkami i tworze biżuterię.

Zapisałam się tu ponieważ ostatnio w moim zyciu wiele sie zmieniło,
niestety chyba na gorsze jak narazie.
Mam niestety mnóstwo problemów..
z chłopakiem, który nie jest mój a męcze sie juz z nim okolo 2 lat,
przeprowadziłam sie do Warszawy ze względu na prace i studia
i przez to straciłam kontakt z przyjaciółmi, nikogo tu nie znam i czuje sie samotna...

Swego czasu uczestniczyłam w pewnej grupie,
ale w pewnej chwili jakoś zabrakło mi na to czasu.
Rozmowy o problemach z osobami których nie znam są dla mnie łatwiejsze.
Dołaczyłam do was, bo wiem że w wielu grupach można sie poprostu wygadać i
otrzymać wsparcie.
a tego teraz mi brakuje.

Mam nadzieję, że rozumiecie i sama służę wsparciem i pomocą.




Pozdrawiam <3

Lubisz to?
konto usunięte
Witaj ;)
25 Septembrie 2012
Witamy Cię! :)
24 Septembrie 2012
konto usunięte
Oczywiście,zawsze możesz na nas liczyc i słuzymy pomoca :)
22 Septembrie 2012
16.09.2012

wybacz

Ona ; Jestes zadowolony ?,bo ja tak spieprzyles wszystko widocznie nie byles tego wart.
Teraz możesz mi jedynie podziekowac ze nie bylam wredna i wiesz ja tego nie bd zalowac.
Twoje slowa nie znaczyly nic, teraz to wiem zapomnij bo już nigdy nie ujrzysz slowa ‘my’
Oklamywales,zdradzales w zywe oczy się smiales nie zapomne tego nigdy tych spedzonych trudnych,złych dni .Mysle o tobie caly czas odpuszcze przeciez już nie ma nas. Nie ma sensu zyc wspomnieniem .Zapomne bo to bolesne cierpienie.

On; Nie opuszczaj mnie przeciez ja kocham cie ,proszę
Nie opuszczaj mnie rysowalem plany me
W których bylas ty .Wiem ty wybralas tak twoja sprawa zabierz wszystko to co mialas .
Glupie serce co wciąż cie kocha rozum podpowiada chce zapomniec wiem zla wybralem droge ale przeciez jeszcze duzo mogę .zostan proszę.


Ona; I mam nadzieje ze niedlugo nadejdzie ten dzien kiedy powiem komus nie .
Kim dzisiaj jestem tego nie wiem ,wiem jedno czego chce
Zanim skonczy się wszystko,swiat ten czarno-bialy bez barw zniknie wtedy znikne razem z nim ja.
Może sklamac ze jest wszystko dobrze lecz nie umiem wymazac tych wspomnien .
Czy jestem winna może poplenilam kilka bledow bo przeciez nie jestem idealna ale ty popelniles ich zbyt wiele. Pomylilam się kolejny raz nie da zamknac się tych trzech lat
Już nigdy nie będziesz kims z kim chcialam być. Gdy odejdziesz to tak jak by rzucic miliony kart
Wtedy zaczyna się prawdziwa gra i wlasnie ja gralam w nia .przegralam wiesz czemu?
Bo ty rownales się = blad.

On ; wiem postepowalem zle wykreslilem nas glupi byłem w huja cie robilem.
Nie chcialem przeciez wiesz nie wybaczysz mi tego ale wiedz jedno kocham cie!
Nie zapomne cie nigdy bo przeciez takich ludzi jak ty się nie zapomina bylas moja iskierka która tylko dla mnie zyla zmarnowalem szanse a miałem ich wiele dawalem ci nadzieje a zjebalem tak wiele.
Ona mijamy się jak obcy sobie ludzie ,nie chce znow się przekonac ze nic do ciebie nie czuje
Chcialabym żeby teraz skonczyl się swiat żeby zniklo tysiace,miliony barw


Ona; Żeby to wszystko okazalo się zwyklym snem w którym glowna role grasz ty
Chlopak bez uczuc z walnietym ego myslacy tylko o sobie
Chcialabym zasnac i się nigdy nie obudzic znalesc się gdzies w gorze posrod milionow tych ludzi.
Tych zabranych tak nagle i bez przyczyny samotnych zamknietych w zyciowej sciezce drabiny.
Dla cb chcialam isc tam gdzie nie dotarl nikt.podziekuj sobie ty zmarnowales te kilka lat.


Lubisz to?
konto usunięte
:zakochany:
17 Septembrie 2012
15.09.2012

BoooLiii:(

 
Hej...

Po 30 Miesiącach rozstalem sie z dziewczyną;(   Hmm... Nie chce tutaj mowic ze to jej wina, albo sie usprawiedliwiac...

Nie wiem czy dam rade wszystko ogarnąc, ale raczej musze....
Ona poraz kolejny mnie oszukala, spotykala sie z pewnym kolesiem i wogole... i to nie pierwszy raz...   z jednej strony bardzo ja kocham i chcialbym jej ponownie wybaczyc, i byc z nią dalej, ale z drogiej, to tak nie potrafie... Chcialbym zeby w koncu mnie docenila...   Totalnie sie w tym wszystkim zagobilem...
  
Lubisz to?
konto usunięte
Ja z moim pierwszym byłam 6 lat... ciężko było na początku po rozstaniu ale ogólnie w głębi duszy lżej, ponieważ pod koniec związku to już było piekło musiałam odejść żeby przeżyć bo już wysiadałam psychicznie, długo dochodziłam do siebie...
17 Septembrie 2012
konto usunięte
nie ma sensu wracac skoro dziewczyna bedzie miała odskocznie raz to bedzie robiła tak cały czas ... to idzie w dwie strony oczywiscie ... wiec nie marnuj czasu na to i nie czekaj ze sie zmieni moze jeszcze nie dorosła do tego i nie wie co to znaczy k
17 Septembrie 2012
Ja Juz Zdecydowalem... Jest mi ciezko, Ale Nie Wroce Juz Do niej. Poprostu Juz Nie Dam Rady Dluzej Sie Oszukiwac...
17 Septembrie 2012
15.09.2012

Miłość

 I znowu nauczyłam się czegoś nowego w związku wybaczać echhh Ciekawe tylko czy mi to na dobre wyjdzie.... bo mam dziwnie że jak kiedyś zabawiałam się uczuciami facetów.... to jak zrozumiałam co zrobiłam źle.. to Ci na których mi zależało odchodzili lub też się bawili moimi uczuciami mam nadzieje że tym razem tak nie będzie bo już jestem prawie 6 miesięcy z chłopakiem
Lubisz to?
ja wybaczyłam zdradę ale bardzo źle na tym wyszłam...;/
19 Septembrie 2012
konto usunięte
Myślę, że ten kto nie potrafi wybaczać nie potrafi też prawdziwie kochać. Jedno wiąże się z drugim. Jeśli kochasz, to dajesz komuś szansę. Bo jesteśmy tylko ludzmi i każdy z nas popełnia błędy. Sens w tym, czy potrafimy docenić to, że tą szansę dosta
19 Septembrie 2012
konto usunięte
Nie potrafię ...
17 Septembrie 2012

dla wszystkich plaza na poprawe nastroju w te deszczowe dni >:-) 

Pozdrowienia z rozplakanego deszczem Krakowa >:-)
zaprazsam na ...
TYMBARKA
^^
Lubisz to?
konto usunięte
:zakochany:
17 Septembrie 2012
15.09.2012

hejka :)

Co tam u Was ciekawego ?
Lubisz to?
konto usunięte
Okej :D
17 Septembrie 2012
plany na weekend popsula pogoda :) ale niema tego zlego :)
15 Septembrie 2012
15.09.2012

dzin chłopaka!!!

no właśnie. wiem ze wiekszość to samotne serduszka. ja kiedys tez nim bylam ale od dluzszego juz czasu to sie zmienilo i brakuje mi pomysłów na dzien chłopaka. moze wy macie pomysł co kupic albo zroic chlopakowi albo wy chłopcy macie pomysl co chcielibyscie dostac od dziewczyny. bo takie pomysly jak perfumy, koszulka, ramka ze zdjeciem, kubek i poduszka z moim zdjeciem, juz przerobilam. czekam na fajne pomysly
Lubisz to?
sama nie wiem
17 Septembrie 2012
A Moze By Tak, Romantyczny Wieczorek?? Wiesz, Kolacja Przy Swiecach i Winko??
16 Septembrie 2012
konto usunięte
Mnie by tam wystarczyło, gdyby mi zerwano na łące jakiś ładnych kwatków
15 Septembrie 2012
12.09.2012

Misia2793

 hej 
ja tylko na sekudne;p

jak tam u was??
jak tydzień??


u mnie spoko tylko bez faceta;//
ale to nic może trzeba czasu...

teraz tylko dostaje głupie wiadomości ale .....
przemilcze to;DD



POZDRO DLA WSZYSTKICH;**

MIŁEGO;PP
Lubisz to?
konto usunięte
A ja sobie choruję... samotnie hah..:(
15 Septembrie 2012
konto usunięte
Okej ;)
15 Septembrie 2012
konto usunięte
ojjjjej Ryba bedzie dobrze, nie ma co sie smucic:) Mezczyzn jest w uuuj:P :) U mnie dobrze, mamm przeprowadzke do Bialewgostoku:) ide na kursy ;p pozdramiam wszystkich cieplutko:)
14 Septembrie 2012
12.09.2012

NO cześć.

 Nie ma idealnego związku . Wszystko z czasem się pieprzy , jednak ludzie mogą temu zaradzić , jeżeli tylko chcą. Mało jest osób , którym zależy na prawdziwym i szczerym związku. Jeżeli coś się psuje , zawsze ale to zawsze jedna strona już sobie odpuszcza . Nie myśli , że właśnie o miłość trzeba walczyć- sądzi , że jednak to nie to . Blef , dlaczego ? Miłość to takie samo uczucie jak przyjaźń. Czy w przyjaźni zawsze jest kolorowo ? - Nie. Czasami są kłótnie , intrygi . Ale i jest wyjaśnienie i wybaczenie . Czy tak nie powinno być między ludźmi , którzy planują swoją przyszłość razem ? Wiek się nie liczy.. To nie prawda , że im starszy człowiek tym trwalszy, dojrzalszy . Kłamstwo ! Tu trzeba wziąć pod uwagę to jak ktoś sobie radzu w życiu , co przeszedł , kiedy zaczął podejmować sam decyzje i ponosił konsekwencje każdej podjętej decyzji , czy to złej czy dobrej. Właśnie usamodzielnienie nasz kształci . Więc nie bójmy się kochać , nie bójmy się zaufać , nie bójmy się wierzyć . Walczmy , bo nic do nas samo nie przyjdzie. 
Lubisz to?
konto usunięte
Zgadzam się z tym :D
15 Septembrie 2012
konto usunięte
dokladnie
14 Septembrie 2012
piekne slowa
12 Septembrie 2012
1 102 103 104 105 106 715