Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Witam ;)

Na imię mam Rafał, lat prawie 20 ;p
Dołączyłem do grupy bo tak się jakoś złożyło, ze bycie samotnym mi się znudziło ^^
Więc mam nadzieję poznać tutaj jakieś sympatyczne osoby.
Lubisz to?
konto usunięte
czesc:)
17 Octombrie 2012
konto usunięte
cześć:)
15 Octombrie 2012
Witamy Cię :)
4 Octombrie 2012

 

 

Strzał w 10...

Lubisz to?
jestem również na facebook i na nk . Adrian Ciepluch. pozdrawiam.
5 Octombrie 2012
02.10.2012

szukam miłości

Hej Wam :))  mam na imie ADRIAN lat 27.poznam miłom oraz sympatycznom kobiete w podobnym wieku.zapraszam równiesz na moje GG.38071482.
Lubisz to?
Witamy Cię! :)
4 Octombrie 2012
01.10.2012

Szukam :)

 Hej Wam :))

Mam na imie Karol lat 20. Chetnie poznam miła oraz sympatyczna kobietkę w podobnym wieku lub starszą :)
Najlepiej z Wielkiej Brytanii okolice Milton Keynes :))

Lubisz to?
konto usunięte
No to prawda wgl zdjecia takie male moderuja :/ i jak zawsze pelno problemow z nia :/
5 Octombrie 2012
konto usunięte
Wszystko gra... Na zdj w dobrze a nawet normalnie. Tylko fotkowa miniaturka trochę tak spaczyła, bo te gamonie od fotki nic porządnie nie umią zrobić. Oprócz wyłudzania hajsu na gwiazdy i inne ciała niebieskie.
4 Octombrie 2012
konto usunięte
Obcego ? Wydaje mi sie ze to zezba :P Tak to moje plecy :) Cos nie tak z nimi ?
4 Octombrie 2012

 Hej Witam Was mam na imię Wacek jestem sam chętnie poznał bym bardzo fajną dziewczynę najlepiej z dolnośląskiego :) interesuję się sportem ,muzyką ,lubie podróżować zwiedzać , fotogrfować :) ek 

Lubisz to?
konto usunięte
Witam ;)
30 Septembrie 2012

Moją ucieczką od samotności jest fotografia, to jej poświęcam wolny czas.. czasem nawet nie wiem kiedy mija kolejna godzina spędzona z obiektywem skierowanym na przyrodę, ludzi ich emocje.. to smutne chcąc tak wiele w życiu robić, nie mieć nokogo z kim można by dzielić ten świat.. Wiem jedno mogę być samotny całe życie i wiem ze Ty mnie nie pozostawisz ani ja Ciebie FOTOGRAFIO.. pokazujesz nam emocje i świat dzięki Tobie tak wiele wiemy i dostrzegamy... 

Lubisz to?
konto usunięte
Czesc:*
2 Octombrie 2012
konto usunięte
Witaj w klubie też to mam :) moja odskocznia to fotografia
30 Septembrie 2012
30.09.2012

ENDRIU

SAMOTNOSC,TO NAJGORSZE,CO MOZE SPOTKAC CZLOWIEKA,NIC I NIKT NIE JEST W STANIE WYPELNIC TEJ PUSTKI! 
Lubisz to?
konto usunięte
O właśnie, zgadzam się z koleżanką poniżej
30 Septembrie 2012
konto usunięte
czasami lepiej jest żyć w samotności niż w chorym związku opartym na zdradach kłamstwie i braku zaufania .
30 Septembrie 2012
28.09.2012

Witajcie..

"Mieć nadzieję to znaczy wierzyć, że można jeszcze przeżyć miłość." Tak często wątpimy, ja też już od dłuższego czasu nie wierzę że w moim życiu coś się zmieni, mija już kolejny rok, rok samotnego życia.. Może jestem ciężko dostępnym człowiekiem, zbyt zapracowanym, czasem mam wrażenie że wszystkie moje uczucia zostały gdzieś tam w przeszłości, pogubiły się w tej plątaninie życia.. Nie znam jutra i niech ono pozostanie tajemnicą..







                           Zdjęcie mojego autorstwa..




Lubisz to?
konto usunięte
zdjecie cudowne ;)
13 Octombrie 2012
konto usunięte
Piękne:)
3 Octombrie 2012
konto usunięte
Miłego dnia ;) Zdjęcie ładne ;)
29 Septembrie 2012


Tak o to nastała noc i Marcie <czyli mi> sie nudzi ;D

   Pomazgram sobie trochę ,ponieważ dawnooo ,dawnooo ,dawnooo nie pisałam nic.:)

 

 

 

 

-W tej chwili jest 6,502,867,120 ludzi na świecie, a mi do szczęścia potrzebny jest tylko jeden.


Ludzie XXI wieku ściągają audiobooka,
oglądają House'a i udają, że nienawidzą,
a w nocy cierpią na miłość.




Jak tam Noc,Ranek,dzień mija?? ;D




Pozdrawiam Was Wszystkich :))



Lubisz to?
konto usunięte
Haha no tak czyżby spioch ??
28 Septembrie 2012
mi ranek jest nie do twarzy iz spie jak misiek xD
27 Septembrie 2012
konto usunięte
mi dobrze mija ranek:)
27 Septembrie 2012
czy są jeszcze prawdziwe normalne dziewczyny które nie okłamują facetów ??
Lubisz to?
konto usunięte
Ja chyba zostałam normalna na tym swiecie
2 Octombrie 2012
konto usunięte
no właśnie tak to działa że jak dziewczyna nie okłamuję to znów facet robi ja w hu... ech no i tak to już jest.
1 Octombrie 2012
konto usunięte
he sa takie ale jak znajda faceta to ich oklamuje i ma gdzies
30 Septembrie 2012
1 100 101 102 103 104 715