Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

04.09.2012

takie tam .xd

 Zapisz odpowiedzi na kartce papieru lub otwórz WORDA Nie oszukiwać !!!!!

Odpowiedzi na test są na końcu strony.
Tylko ich nie czytajcie zanim nie zrobicie. !
Prosze.;]

NAPRAWDĘ ŚWIETNY POLECAM !!!

1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.

2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?

3. Pierwsza litera twojego imienia?

4. Miesiąc urodzenia?

5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?

6. Imię osoby tej samej płci.

7. Ulubiony numer?

8. Wolisz jezioro czy morze?

9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).

Skończone ? zobacz poniżej:

Odpowiedzi

1. Kochasz tę osobę.

2. Jeżeli wybrałaś /eś:

Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości.
Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y.
Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie.
Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz.
Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku.

3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest:

A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom.

L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie.

S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze.

4. Jeśli urodziłaś /eś się w:

Styczeń ? Marzec
Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym.

Kwiecień - czerwiec
Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze.

Lipiec- wrzesień
Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze.

Październik ? grudzień
Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę.

5. Jeśli wybrałaś /eś

Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy.

Biały:Będziesz mieć przyjaciela,któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy.

6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem.

7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu.

8. Jeśli wybrałaś /eś:

Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem.

Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi.

9.To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5innych klanów wciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klanów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami.
Lubisz to?
konto usunięte
:swir:
9 Septembrie 2012
konto usunięte
idiotyzm.:)
5 Septembrie 2012
 Bo to manewry szczęścia skarbie

Nie radziłam sobie z inetnsywnością tego uczucia.

Wykańczam skurwysynów precyzyjnie


To nieważne ile było porażek , pomyśl ile jeszcze w życiu czeka cię zwycięstw .

wiesz dlaczego wybrałam Jego? bo zdecydowanie wolę zapach perfum niż papierosów i taniej wódki .

Najpierw trzeba stracić panowanie nad sobą, by racjonalnie ocenić, co się właściwie straciło.

w innej przestrzeni, w księdze przeznaczeń pleciemy wspólną historię wbrew przeznaczeniu.

Moje serce bije zupełnie bez sensu..

Bądź przy mnie gdy będzie naprawdę źle. Gdy wszystko będzie się sypało.

Fikcyjna zabawa, pełna klęsk i porażek, nazywana potocznie życiem.

normalny uśmiech, banalne spojrzenie, a jednak coś wyjątkowego.


Od zawsze szukałam ramion mężczyzny, w których mogłabym się schować, mając gorszy dzień. Zawsze chciałam czuć się bezpiecznie. Nie pytaj więc jak się czuję dzisiaj. Jeszcze go nie znalazłam.



Lubisz to?
Chciałbym tak jak na drugim i trzecim obrazkud83dde18
9 Septembrie 2012
konto usunięte
:swir:
9 Septembrie 2012
konto usunięte
Od zawsze szukałam ramion mężczyzny, w których mogłabym się schować, mając gorszy dzień. Zawsze chciałam czuć się bezpiecznie. Nie pytaj więc jak się czuję dzisiaj. Jeszcze go nie znalazłam.
8 Septembrie 2012
03.09.2012

Siemanko

 Ja pi******, czy wszystkie dziewczyny  są tak cholernie głupie  ;( ??
Lubisz to?
konto usunięte
nie wszystkie takie są :}
7 Februarie 2013
konto usunięte
nie wszystkie dziewczyny takie są ...
26 Noiembrie 2012
konto usunięte
Większość tak na serio znam tyle takich dziewczyn , że to masakra ;)
9 Septembrie 2012
 Bo w oczach tkwi siła duszy.




„Rób swoje i bądź sobą, to jest w porządku”.





Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.



..są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu.



Marzenie - to taki gmach, który istnieje, póki się go nie zaczyna budować.


















 
Lubisz to?
konto usunięte
:swir:
9 Septembrie 2012
02.09.2012

Samotnosc

Samotność boli, ja już tak nie chcę... chcę żyć dla kogoś i być z nim szczęśliwa...
Lubisz to?
konto usunięte
Ja też jestem sama i jakoś funkcjonuje, choć czasem chce się do kogoś przytulić to fakt :
8 Septembrie 2012
konto usunięte
Każdy w końcu znajdzie tą swoją drugą połówkę
6 Septembrie 2012
Każdy samotny by tak chciał
5 Septembrie 2012
02.09.2012

Hej wszystkim ;*

 

Zalozylam niedawno swoją grupę i chcialabym zebyscie mi pomogli w rozkreceniu jej..
Mam nadzieje ze moge na Was liczyc ? ;)
Bylabym bardzo wdzieczna gdybyscie do mnie przyłaczyli ;d

Poczuj jak silnie bije Twoje serce we mnie. ♥

Klikajcie. 


 
Lubisz to?
Człowiek śmieje się z miłości tak długo, póki ta go nie dosięgnie.

...dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidzialne dla oczu.


Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.


Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę.



Zrozumieć szczęście, to jakby zrozumieć, że grunt, na którym stoisz, nie może być szerszy od dwóch stóp, które go pokrywają

Lubisz to?
31.08.2012

Darek

 U mnie jak zawsze szara codzienność, żyje z nadzieją że gdzieś tam jest ta jedyna i kiedyś ją spotkam, chociaż chwilami już nie wyrabiam zadając sobie pytanie dlaczego jestem sam
Lubisz to?
31.08.2012

Siemaneczko ; )

Miałby ochote ktoś popisać na gg ?;p

Lubisz to?
po rozmawiac zawsze mozna :) klepnij na priv z gg to mozna bedzie po bzdurzyc :) pozdrawiam cieplutko :)
4 Septembrie 2012
konto usunięte
siemaneczko :)
2 Septembrie 2012
31.08.2012

xXKamikazeXx








 


 
Lubisz to?
projekt x . d83dde03
3 Septembrie 2012
1 104 105 106 107 108 715