Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

28.08.2012

Miłość

Wiecie co jest najgorsze W miłości
że trzeba potrafić w niej przebaczać nawet to brzmi źle :|
ale tak jest nie każdy to potrafi nie każdy umie to zrozumieć dlaczego druga osoba która mówi że Cię kocha... Rani Cię nawet jak wie że może wszystko stracić w tym Ciebie i szuka przebaczenia i zrozumienia bez wyjaśnienia DLACZEGO ?... Chociaż może najgorsze jest to jak masz tyle powodów żeby z nią zerwać a nie potrafisz bez niej żyć...
Lubisz to?
ehh... do tego dodam dlaczego osoba bez ktorej zyc nie mozesz czesto nie docenia tego co ma , ajak juz straciw szsytko nie chce pozwolic ci o sobie zapomniec :/ a to boli
30 August 2012
konto usunięte
niestety, to są czyste realia ;/ pomimo wszystko dążymy do tego, by byś szczęśliwym. Mimo masy argumentów na NIE, znajdziemy jeden na TAK który obali je wszystkie ;/
29 August 2012
konto usunięte
yhym . . . ; |
29 August 2012
28.08.2012

jezeli....

...jezeli jakas kobieta jest w stanie odbic mojego facetaa....to ja go nie chce...
Lubisz to?
konto usunięte
no wiadomo ze działa w dwie strony ..
29 August 2012
konto usunięte
oczywiście że dział .
29 August 2012
konto usunięte
Działa .
29 August 2012
28.08.2012

;):)nudnooo

nie ma co robic;)
Lubisz to?
konto usunięte
U mnie też nudno ; d .
29 August 2012
konto usunięte
No Nudno i to jak : D
29 August 2012
28.08.2012

życiowe.

nie macie pojęcia jaki burdel w głowie robi znak mniejszości i cyfra 3 . ;)) .:* .

Pobawmy się w dzieci. Ja będę krzyczeć, tupać i obrażać się, a Ty kupisz mi jabłkowego chupa-chupsa, pocałujesz w czółko i znowu będzie okej.

Przysięgam, że już teraz skoczyłabym z tego cholernego dziesiątego piętra. Skoczyłabym, gdyby tylko ktoś mi obiecał, że zobaczę Twój wyraz twarzy i wrzący z Ciebie żal, kiedy dowiesz się o mojej śmierci.

-Kłapousiu - rzekł uroczyście Kubuś. -Przyrzekam Ci, że ja, Kubuś Puchatek, odnajdę Twój ogon.A na to Kłapouchy: -Dziękuję Ci, Puchatku. Prawdziwy z Ciebie przyjaciel.

Otwierała drzwi. Rozespana, w za dużej koszulce, z rozmazanym, wczorajszym makijażem i rozwalonymi od spania włosami, boso. A on od progu: -Hej skarbie -przyglądał się przez moment z fascynacją. -Śliczna jesteś, wiesz? Szkoda... Szkoda, że to już przeszłość.



Wstaję rano z myślą, że go ujżę. Wychodzę z domu z myślą, że go spotkam. Wracam z myślą, że go zobaczyłam. Zasypiam z myślą, że mi się przyśni.



Nie wiemy, co nas jutro spotka, Nasze życie wiruje, jak kule w bębnie totolotka.

Lubisz to?
konto usunięte
Naj Lepszy Wpis Jaki Widziałam : D
29 August 2012
28.08.2012

ssiema! ;))

 Czeeeść : )) 
tu Paulina & miło mi Was poznać ;-D
Lubisz to?
konto usunięte
Siem. Miło mi
29 August 2012
konto usunięte
Siemka : D
29 August 2012
konto usunięte
Witam ;)
28 August 2012
27.08.2012

doris .

Siemka . 
I jak tam wam mija czas ? ; d . 
U mnie deszczowo na maxaaaa ; C . 
I przynudzam na maksa '; o . 
I tak jakoś smutno ; C ale cii ; x .
Miłego . ; * 
Lubisz to?
ano czasem jest troszke nudnawo:P szczegolnie samemu
30 August 2012
konto usunięte
no nie tylko ty : D . dobrze mija tylko koniec wakacji juz .
28 August 2012
konto usunięte
pomału *
27 August 2012
27.08.2012

Witam :)




Witam wszystkich ! :) mam na imię Patrycja, mam 20 lat i jestem z Konina. Odwiedzałam wcześniej już ten blog ale dziś postanowiłam do was dołączyć. Pozdrowienia dla wszystkich poszukujących czegoś co zwą pozornie szczęściem :) I miłego poniedziałku zarazem :)

Lubisz to?
oj tam odrazu pozornie :P szczescie to szczescie :P czasem tylko ma za duzo pracy a my stoimy na koncu kolejki :P
30 August 2012
konto usunięte
Masz Racje : D
28 August 2012
konto usunięte
Hi.d83cdf88
27 August 2012
26.08.2012

xXKamikazeXx






Spotkałam dzisiaj Miłość..
- I co Ci powiedziała?
- Przepraszała.. Że nie zawsze trwa do końca..
- Płakała?
- Płakała.. Bo często rani..
- Krzyczała?
- Krzyczała.. Że nie zawsze jest piękna..
- Śmiała się?
- Śmiała.. Bo umie z siebie kpić..
- Żałowała czegoś?
- Żałowała.. Że ludzie nie zawsze traktują ją poważnie..
- Była zła?
- Złościła się.. Że czasem w nią wątpimy..
- Cieszyła się?
- Cieszyła się.. Że jej tak często szukamy..
- Co Ci jeszcze powiedziała?
- Powiedziała.. Że nie jest dla mnie.. 








 
:/ Samotna...
Lubisz to?
ehh... ale moze wiecej tych milosci chodzi i spotkamy jeszcze inna ktora na koncu powie cos innego ^^
30 August 2012
życie ..;(
29 August 2012
konto usunięte
eh Bywa .
28 August 2012
26.08.2012

blog moj nr5....

Nie długo koniec wakacji... -> hahaha... c(:
Nutka ode mnie i cytat



 "Tak bezpiecznie odejść stąd w świat iluzji, w permanentny sen by już się nie obudzić."
Lubisz to?
26.08.2012

Czesc :>

Łapcie mój nowy kawałek :



komentujcie lajkujcie oceniajcie :)
Pozdr Fluent :*
Lubisz to?
konto usunięte
ciacho:***
26 Septembrie 2012
konto usunięte
Sliczny xD
13 Septembrie 2012
konto usunięte
Boski . ; p
28 August 2012
1 106 107 108 109 110 715