Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

01.08.2012

Hej :)

 Cześć wszystkim :)
Jestem tu nowa :P
Znajdzie się ktoś chętny na rozmowe ze mną ? :> 
Żyby tu nie zaśmiecać, to chętnych zapraszam na priv :)
Dodam tez swoje zdjęcie :P

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
no heej ;D
5 August 2012
konto usunięte
siema.
4 August 2012
31.07.2012

LATO !

Przesyłam gorącą nutkę dla gorących ludzi w dni gorącego lata:))











Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
nie ma nic cudowniejszego niż remixy funkwella ;)
1 August 2012
konto usunięte
Fajna nuta :D
1 August 2012
31.07.2012

poznać.

 hejka ;p

poznałam kogoś tu na fotce... ale no nw.
kuurde no ciacho, ale tutaj też mam kogoś na oku . ( reAL )

wydawało mi się coś ostatnio , że jak spojarzałąm w jego strone to od razu przerzucił wzrok .
no nw.

strzała ;)
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
spotka*
31 Iulie 2012
konto usunięte
Masz dopiero 15 lat :> Jeszcze nie jedna miłość w życiu Cię spotkam :)
31 Iulie 2012
31.07.2012

Miłość

 Dokładnie :) Ale coraz trudniej jest znaleść właśnie taką miłość do końca ...
Zgadzacie się z tym obrazkiem ?:)



Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
mi się udało 5 lat... ;(
5 August 2012
konto usunięte
no dokładnie;(,mi się udało 2lata:(
5 August 2012
30.07.2012

Siemanko

Siemka wszyskim ;) Jak tam zadowoleni z tegorocznych wakacji ? Moze ma ochote popisac dziewczyna z Ślaska ; ) ? Np Sosnowiec i okolice ;)

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
u mnie pół na pół :D:D
1 August 2012
A u mnie bardzo dobrze ;) ja jestem zadowolony :D
31 Iulie 2012
30.07.2012

tarczyca

mam pytanie może ktoś będzie wie do kiedy rośnie tarczyca? nigdzie nie moge znaleźć
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
no byłam u lekarza bede brać hormony i mieć diete a do kiedy rośnie to zapomniałam sie zapytać a dopiero za 5 mies. mam znowu jechać
31 Iulie 2012
konto usunięte
tego nie wiem... ale miałam z nią problemy już od `12lat :| a najlepiej iść do lekarza się zapytać
30 Iulie 2012
30.07.2012

serducho

 Czasem bycie samotnym jest męczące , chciałoby się mieć kogoś bliskiego, przytulać się do niego , posiadać takie uczucie , że jest się dla kogoś tym ważnym  . 
Ale bycie singlem też ma swoje zalety , można się wyszaleć , zero kłótni , odpoczynek . 
Ma się dużą swobodę działania, można rozwijać swoje pasje, uprawiać sport, podróżować, spotykać się z przyjaciółmi.


Nazywam się Justyna jestem nowa , witam wszystkich :> 
I pozdrawiam :)

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
siemka :p Asia
2 August 2012
konto usunięte
Hejka :) Sylwia
2 August 2012
30.07.2012

po powrocie; D

jak tam wakacje?:) na reszcie było ciepło tylko teraz znowu zimno. wczoraj wróciłam od cioci;) dlatego sie nie udzielałam;)a dzisiaj musze jechać do lekarza. he ciekawe czy jakieś leki dostane ; / nie chce mi sie;) może dodam jeszcze jakiegoś bloga wieczorem: )
życzę miłego dnia kochani ; * 
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
dzięki;)
31 Iulie 2012
konto usunięte
zdrówka!;)
30 Iulie 2012
30.07.2012

czekolina19

 Wiesz co jest w tym wszystkich najzabawniejsze. ? To, że myśleliśmy, że nam się uda.


Jak mam komuś zaufać , chcę mieć do niego pewność, a ty ? Weź nie pierdol , bo znasz mnie tylko z zewnątrz.


Musisz zrozumieć że spotka Cię kara poczekam aż zatęsknisz wtedy powiem ci S********j 


Polecam nutke: Jula-Nie zatrzymasz mnie . 


Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
nutka znana... Dobra
17 Decembrie 2012
konto usunięte
Nutka znana :Dd83dde03
31 Iulie 2012
30.07.2012

Hejka krk

   Witam ;)
Jestem Krystian mam 20 lat :P i szukam jakiejś fajnej i miłej dziewczyny  z krakowa ;) są jakieś chętne do popisania? ;)
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
hejo ;]
31 Iulie 2012
konto usunięte
hej;)
31 Iulie 2012
1 117 118 119 120 121 715