Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

29.07.2012

Siema. ;]

Siema co u was? nie napisze że poszukuję kogoś bo to jasne po top tu jestem ale muszę wam powiedzieć że poznałam dość fajną osobę jest o 2 lata starsza więc nie jest zle mieszka tylko 80 km ode mnie;p i chyba jutro się zobaczymy myślicie że warto się wciągać? :) A szukać szukam prawdziwej miłośći jakcyś chętni? Tylko szczecin :) . ;*.
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
warto próbować d83dde0a
30 Iulie 2012
konto usunięte
d83dde0a warto próbować
30 Iulie 2012
28.07.2012

Kwiatuszek28613

 Siemka
Jutro wyjeżdżam w góry na dwa tygodnie i nie bd miała jak wchodzic na bloga;/ ale jak przyjade to nadrobie :D
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
udanego wyjazdu263a
30 Iulie 2012
konto usunięte
d83dde09 udanego
30 Iulie 2012
28.07.2012

Takiee Taamm ; D

 No to może troszke wierszykóów , opisików i takich tam różnych x d 



 
-i co mam ci napisać ? . że tak bardzo tęsknie ? .
że analizuję wszystkie wspólne chwile ? .
że tak bardzo tęsknie za czasami , kiedy udawałam obrażoną , a ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś
i czekałeś , aż mi przejdzie ? .
że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania ? . że żałuję tego , co się stało ? .
że .. że cię kocham ?


 
Chciałabym żebyś przeze mnie nie mógł spać i jeść,
tak jak ja przez Ciebie.
Żeby wszystko straciło dla Ciebie pierdolony sens.





Nawet gdybym chciała zaufać Ci
kolejny raz to do cholery nie potrafię , i co .?
z perspektywy czasu widzisz
jak bardzo potrafiłeś mnie zranić.?
`Skoro tobie brak, to niech też braknie mu?
Brak mi słów na takie podejście -zawiść, zazdrość,
zamiast starać się mieć więcej,
tylko myślisz żeby inni mieli mniej..


Były to jedynie słowa, zbitki głosek lub liter, ale raniły jak sztylety .



, -Oczywiście zawsze będę Cię kochał...

w pewien sposób.

Ale tamtego feralnego wieczoru uzmysłowiłem sobie,

że czas na zmianę dekoracji.






, Jeśli czegoś byłam pewna,

to tego, że ukochana osoba potrafi złamać serce.

Moje już złamano, rozbito na tysiące kawałeczków.

Nie chciałam przechodzić tego po raz drugi.!


 
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
28.07.2012

hej ludziska

Witam was wszystkich, ja też raczej się nie udzielałem wcześniej no więc jestem Tomek mam 20 lat jestem z Poznania, poszukuję kobiety raczej 20+ z tudzież lub okolicy, reszta na priv jak co:)
pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w poszukiwaniu tej własciwej osoby
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
d83dde18
30 Iulie 2012
konto usunięte
Hej ;)
29 Iulie 2012
28.07.2012

..... ; )

 Siemankooo ; ** 

Gosia jestem ; D 


Tak krótko o sobie .. Muzyka jest calym Moim życiem < 3 


Bede sie udzielac oczywiscie ; )
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
Darek d83dde1c
30 Iulie 2012
konto usunięte
Hej , Ilona jestem ;)
29 Iulie 2012
27.07.2012

siemankoo

                                                              Siemka
                                               Co tam u was słychc? 
                                                           Jak tam pogoda?
                                           Bo u mnie starsznie grzeje :D

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
chłodno ehh
30 Iulie 2012
konto usunięte
a siema dziś deszczowo i senno d83dde1a
29 Iulie 2012
27.07.2012

zzuuzzaa1

Cześć :)
Dzisiejsza obecność :)






Widze że coraz wiecej osób znów tu zagląda :) Cieszy mnie to niezmiernie :P
Zaglądajcie do forum i dodawajcie fotki z wakacji w ALBUMIE
NASZE WAKACJE :)

Mówcie co tam u WaS?
Jak pierwszy miesiąc wakacji?:)

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
jestem;p
28 Iulie 2012
konto usunięte
Jestem:)
28 Iulie 2012
27.07.2012

Hejka;**:)

Hejka sorki za że sie mało udzielam ale tak jakos wyszło;D

Jak tam u was???

u mnie nadal nic ale ja sie tym juz nie przejmuje
Miłość sama sie kiedys znajdzie
A teraz życie;DDD





Pozdrowionka dla wszystkich:*** 
MIŁEGO;*****************

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
27.07.2012

:D:D:D

hej :*
Z racji tego ze jestem nowa to napisze pare slow o sobie xD

Na imie mam Ania mam 20 lat i mieszkam w Zakopanem xD

Na codzien pracuje a po pracy spedzam czas ze znajomymi xD Zazwyczaj imprezujemy lub robimy wypadziki na miasto ktore przesiakaja energia i zartem xD

Chlopaka nie mam z czego sie bardzo ciesze bo mysle ze nie jest mi narazie potrzebny a moze nie znalazl sie nikt odpowiedni kto by zajal tak wazne miejsce w moim zyciu xD Czekam na ta prawdziwa milosc :D nie ciesza mnie przelotne romanse :D

Uwielbiam tanczyc !
Chodzic po gorach :D
Jezdzic na rowerze :D
Grac w siatkowke :D
Pływac :D
Smiac sie :D
Czytac ksiazki :P
Imprezowac :)
Sluchac muzyki :))
SPPPAACCC xD
Ogladac filmy xD

i duzoo innychh xD !


POzdrawiam wszystkich Klanowiczow xD !! :D
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
hejka;)
30 Iulie 2012
konto usunięte
hej ;)
27 Iulie 2012
26.07.2012

witam!

Cześć kochani co u was slychać ??

u mnie niebardzo ciekawie..
Mialam sie dzisiaj spotkać z Andrzejem , ale zaspał wczoraj na pociąg :( i znowu ze spotkania nici:( do tego pogoda bardzo brzydka :( Pada i pada :(


a Jutrooooooo PRACA:(

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
Heej. U mnie troszke nudno, nic sie nie dzieje ostatnio specjalnego ... U mnie pogoda ładna, słoneczko świeci, aż oddychać się nie da ;D Ogólnie to głowa do góry ! ;*
26 Iulie 2012
1 118 119 120 121 122 715