29.07.2012
Siema. ;]
Siema co u was? nie napisze że poszukuję kogoś bo to jasne po top tu jestem ale muszę wam powiedzieć że poznałam dość fajną osobę jest o 2 lata starsza więc nie jest zle mieszka tylko 80 km ode mnie;p i chyba jutro się zobaczymy myślicie że warto się wciągać? :) A szukać szukam prawdziwej miłośći jakcyś chętni? Tylko szczecin :) . ;*.
Lubisz to?
