Czyli hulaj dusza - bana nie ma
(możecie tu nawet nabijać o tych Waszych lodach sojowych)
Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
Jedyne o co proszę - to o zachowanie kultury i brak kłótni
U mnie taki koszyk malin 5 zl, a ost 5,5 ale fasola tania, 4 zl wczesniej byla po 9... Czeresnie drogie jak uj
11zl
dodam, że koszt produkcji malin i praca jest ogromna, mówie na wypadek gdyby ktoś tutaj był myślenia, że to sobie ot tak rośnie, a jedyny wkład to zrywanie.
Jeżeli chodzi o ceny ... to ja tylko wiem jak klasyfikują się u mnie ceny pomidorów papryki sałaty lodowej i ogórków ...
a oliwki i ser favita zawsze w tej samej cenie ...
tak tak - nałogowo wpieprzam sałatke grecką XD